Uge 03 til 12
W1siziisijiwmtcvmdcvmjuvotizdmz0b3i5m19iyw5uzxjfmi5wbmcixv0?sha=72f09f593d93faf0
Hjemmekampe fra uge 03 til uge 12 opdateret 13-01-2020

Hjemmekampe for Haderslev FK/SønderjyskE


Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold Bane Omkl. hjemme Omkl.  ude Omkl. dommer
828866 Tir 14-01-2020 19:00 U 17 Drenge 1 indtil 12:00 Haderslev FK Haderslev FK Bane 7 K 6 B K 5 B Dommer C
437947 Ons 15-01-2020 13:00 SE Superliga   SønderjyskE AC Horsens 7 K 2 K 1 Dommer
771294 Lør 18-01-2020 12:30 Vinterturn: U13 Drenge C(2007) 8M Pulje 1 Haderslev FK SGI/SSK Lethallen K 3 B K 4 B Dommer A
437948 Lør 18-01-2020 13:00 SE Superliga   SønderjyskE Kolding IF 7 K 2 K 1 Dommer
212606 Søn 19-01-2020 15:30 U12 Drenge A / Træningskamp Privat Haderslev FK Middelfart FC Lethallen K 3 A K 4 A Dommer A
539658 Lør 25-01-2020 12:30 U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 11:11 Privat Haderslev FK Næsby BK Bane 7 K 3 A K 4 A Dommer B
539659 Lør 25-01-2020 14:00 U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Privat Haderslev FK Næsby BK Bane 7 K 5 A K 6 B Dommer C
539660 Lør 25-01-2020 15:30 U15 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Næsby BK Bane 7 K 5 B Omk. C Dommer A
734657 Lør 25-01-2020 17:00 Vinterturn: U15 Drenge Liga 3+4 (2005) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Sønderborg Boldklub Bane 7 K 3 B K 4 B Dommer B
708272 Søn 26-01-2020 12:30 Vinterturn: U16 Drenge Liga 3+4 (2004) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Rødding IF Bane 7 K 3 B K 4 B Dommer B
738707 Søn 26-01-2020 13:00 Vinterturn: U15 Drenge C(2005) 8M Pulje 1 Haderslev FK løgum IF/Agerskov S Lethallen K 5 B K 6 B Dommer A
739262 Søn 26-01-2020 14:30 Vinterturn: U13 Drenge Liga 3+4 (2007) 11M  Pulje 1 Haderslev FK (U14) Løgum IF Bane 7 K 5 A K 6 A Dommer C
849262 Søn 26-01-2020 16:00 U17 Drenge Liga 2 / Træningskamp Privat Haderslev FK Oure Fodbold Akademi Bane 7 K 3 A K 4 A Dommer B
738596 Lør 01-02-2020 12:30 U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Privat Haderslev FK AaB Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
738598 Lør 01-02-2020 13:00 U 13 Drenge 1 . Haderslev FK AAB Vojens Kunst . . .
738597 Lør 01-02-2020 14:00 U15 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK AaB Bane 7 K 6 B K 4 B Dommer A
734703 Lør 01-02-2020 16:00 Vinterturn: U15 Drenge Liga 3+4 (2005) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Hørup UI Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer B
712960 Søn 02-02-2020 11:15 Vinterturn: U13 Piger C (2007) 8M Pulje 1 GIF Gram (U14) Haderslev FK Lethallen k 11 A K 12 A Dommer A
711012 Søn 02-02-2020 12:30 Vinterturn: U15 Piger Liga 2+3 (2005) 11M  Pulje 1 Haderslev FK (U16) Haderslev FK Bane 7 K 13 B K 14 B Dommer A
540290 Søn 02-02-2020 14:00 U16 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2004) 11M Pulje 170 Haderslev FK Vejle B Bane 7 K 13 B K 14 B Dommer B
738708 Søn 02-02-2020 16:30 Vinterturn: U15 Drenge C(2005) 8M Pulje 1 Haderslev FK Oversidder Lethallen K 3 B K 5 B Dommer B
  Fre 07-02-2020 19:30 Træningslejr B 73 Slagelse Senior indtil 21:30   Hal 1      
687228 Lør 08-02-2020 13:00 U12 Drenge A / Træningskamp Privat Haderslev FK Vejle Boldklub Lethallen K 3 A K 4 A Dommer C
540285 Lør 08-02-2020 14:00 U16 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2004) 11M Pulje 170 Haderslev FK Skive IK Bane 7 K 13 B K 14 B Dommer A
849263 Lør 08-02-2020 16:15 U15 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Kiel  Bane 7 K 5 B K 6 B Dommer B
383092 Lør 08-02-2020 17:45 Herre Serie 2 / Træningskamp Privat Haderslev FK B. 73, Slagelse Bane 7 K 3 A K 4 A Dommer C
711004 Søn 09-02-2020 12:30 Vinterturn: U15 Piger Liga 2+3 (2005) 11M  Pulje 1 Haderslev FK HIF/TSF/MUIF Bane 7 K 11 B K 12 B Dommer B
. Søn 09-02-2020 14:00 Serie 2 Herre   Haderslev FK   Bane 7 K 1 B . .
. Søn 09-02-2020 16:00 Serie 2 Herre TR.kamp Haderslev FK Haderslev FK Bane 7 K 1 B K 6 B Dommer C
. Man 10-02-2020 09:00 U 17 drenge 1 træning indtil 10:30 Haderslev FK   Bane 7 K 4 B    
. Man 10-02-2020 12:00 U 15 drenge 1 træning Haderslev FK   Bane 7 K 3 B    
. Tir 11-02-2020 09:00 U 17 drenge 1 træning indtil 10:30 Haderslev FK   Bane 7 K 4 B    
. Tir 11-02-2020 12:00 U 15 drenge 1 træning Haderslev FK   Bane 7 K 3 B    
. Ons 12-02-2020 09:00 U 17 drenge 1 træning indtil 10:30 Haderslev FK   Bane 7 K 4 B    
540880 Lør 15-02-2020 12:30 U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M Pulje 155 Haderslev FK SGI/SSK Bane 7 K 3 B K 4 B Dommer B
526891 Lør 15-02-2020 14:00 Herre Serie 2 / Træningskamp Privat Haderslev FK Kolding IF Bane 7 K 1 B K 6 B Dommer C
122152 Søn 16-02-2020 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Hobro IK Sydbank Park K 2 K 1 K 6 A
587019 Lør 22-02-2020 12:15 Jysk-Fynsk - U12 Drenge (2008) - 4. runde Liga 1A Haderslev FK Rødekro IF Lethallen K 4 B K 6 B Dommer A
952608 Lør 22-02-2020 12:30 U17 Drenge Division (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Næsby BK Bane 7 K 6 B K 12 A Dommer 1
540887 Lør 22-02-2020 14:30 U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M Pulje 155 Haderslev FK Starup UIF (H) Bane 7 K 3 A K 4 A Dommer A
868527 Søn 23-02-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Næsby BK Bane 7 K 1 B K 11 B Dommer 1
800511 Søn 23-02-2020 14:30 Herre serie 3 Haderslev FK Den Bosniske Bane 7 K 4 B K 6 B Dommer A
214510 Tir 25-02-2020 13:00 Reserveligaen   SønderjyskE FC Midtjylland Bane 7 K 2 K 1 B Dommer
383082 Lør 29-02-2020 09:00 U 13 Drenge 1 træning indtil 10:30 Haderslev FK   7 K 4 B    
841473 Lør 29-02-2020 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  Esbjerg fB  Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
744959 Lør 29-02-2020 14:00 Herre serie 3 Haderslev FK Vedsted Bane 7 K 4 B K 6 B Dommer A
293574 Lør 07-03-2020 12:15 Jysk-Fynsk - U10 Drenge (2010) - 4. runde Liga 2A Haderslev FK Ribe BK Lethallen K 4 B K 5 A Dommer A
541343 Lør 07-03-2020 13:30 Jysk-Fynsk - U11 Drenge (2009) - 4. runde Liga 2A Haderslev FK  FC Sydvest Lethallen K 4 A K 3 B Dommer B
909800 Lør 07-03-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Nordsjælland Bane 7 K 1 B k 11 A Dommer 1
910574 Lør 07-03-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Nordsjælland Bane 7 K 6 B K 12 A Dommer 1
911074 Lør 07-03-2020 17:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Farum Boldklub Bane 7 K 5 B Omk. C Dommer A
540896 Søn 08-03-2020 12:30 U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M Pulje 155 Haderslev FK Esbjerg fB Bane 7 K 3 B K 4 B Dommer A
131077 Søn 08-03-2020 14:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE OB Sydbank Park K 2 K 1 K 6 A
540297 Søn 08-03-2020 14:00 U16 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2004) 11M Pulje 170 Haderslev FK VSK Aarhus Bane 7 K 13 B K 14 B Dommer B
839839 Søn 08-03-2020 15:30 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Dalum IF Bane 7 K 3 B K 4 B Dommer A
    08-03-2020   DBU Jylland Pokal U13 Drenge/8 (2007) 4. runde Haderslev FK (L1A/701)        
    08-03-2020   DBU Jylland Pokal U15 Piger/11 (2005) 4. runde Haderslev FK (L1/853)         
  Fre 13-03-2020 19:00 Træningslejr Krogsbølle Senior indtil 21:00   Bane 7      
  Lør 14-03-2020 09:30 Træningslejr Krogsbølle Senior indtil 11:30   Bane 7      
  Lør 14-03-2020 13:30 Træningslejr Krogsbølle Senior       Bane 7      
  Lør 14-03-2020 15:45 Træningslejr Krogsbølle Senior indtil 18:00   Bane 7      
  Søn 15-03-2020 09:30 Træningslejr Krogsbølle Senior indtil 11:30   Bane 7      
758973 Søn 15-03-2020 12:30 U12 Drenge A / Træningskamp Privat Haderslev FK Lyngby Boldklub 1921 Lethallen K 3 A K 4 A Dommer A
758974 Søn 15-03-2020 12:30 U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 11:11 Privat Haderslev FK Lyngby Boldklub 1921 Bane 7 K 3 B K 4 B Dommer B
758975 Søn 15-03-2020 13:45 U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Privat Haderslev FK Lyngby Boldklub 1921 Bane 7 K 5 B K 6 B Dommer C
965256 Søn 15-03-2020 15:15 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  KoldingQ  Bane 7 K 13 B K 14 B Dommer A
909827 Lør 21-03-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Randers Freja FC Bane 7 K 1 B k 11 A Dommer 1
910597 Lør 21-03-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Randers Freja FC Bane 7 K 6 B K 12 A Dommer 1
911120 Lør 21-03-2020 17:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Randers Freja FC Bane 7 K 5 B Omk. C Dommer A
956306 Søn 22-03-2020 10:30 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK Nr. Lyndelse / Søby F.C. Bane 7 K 3 A K 4 A Dommer B
839848 Søn 22-03-2020 12:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Vinding SF Bane 7 K 3 B K 4 B Dommer A
882332 Søn 22-03-2020 14:00 Kvindeserie Vest / Træningskamp Privat Haderslev FK JAI, Aarhus Bane 7 K 13 A K 14 A Dommer C
131111 Søn 22-03-2020 14:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Silkeborg IF Sydbank Park K 2 K 1 K 6 A
955912 Søn 22-03-2020 18:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - forår 2020 Pulje 302 Haderslev FK Odder IGF HFK Udgår      
186418 Man 23-03-2020 13:00 Reserveligaen - forår  Pulje 3 SønderjyskE AC Horsens Bane 7 K 2 K 1 B Dommer
214544 Man 23-03-2020 14:00 Reserveligaen - forår  Pulje 3 SønderjyskE Oversidder Bane 7 K 2 K 1 B Dommer
841484 Lør 28-03-2020 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  Vejle B  Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
841885 Lør 28-03-2020 14:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  OB Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
180912 Lør 28-03-2020 16:00 DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2005) 5. runde Thisted FC (L2/513)  SønderjyskE (Liga) Thisted Kunstgræsbane  
965262 Søn 29-03-2020 12:30 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  Vejle B  Bane 7 K 13 B K 14 B Dommer A
504288 Søn 29-03-2020 14:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Lundtoft IF (1) Bane 7 K 1 B K 6 B Dommer B
841891 Lør 04-04-2020 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  Vejle B  Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
216991 Lør 04-04-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK MG & BK Bane 4 K 13 A K 14 A Dommer C
794428 Lør 04-04-2020 14:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Sønderborg Boldklub Bane 3 K 1 B K 6 B Dommer C
955920 Søn 05-04-2020 15:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - forår 2020 Pulje 302 Haderslev FK AGF/Lyseng  HFK Udgår      
956315 Søn 05-04-2020 15:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK Oure Fodbold Akademi Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
795970 Tor 09-04-2020 12:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Nord/Als B Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
909827 Søn 12-04-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Randers Freja FC Bane 7 K 1 B k 11 A Dommer 1
507217 Søn 12-04-2020 14:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Den Bosniske IF Bane 4 K 1 A K 6 A Dommer B
386192 Ons 15-04-2020 19:00 DBU Jylland Pokal U17 Drenge/11 (2003) 5. runde Viborg FF (Div.)  SønderjyskE (Liga) Viborg FF´s anlæg     
    15-04-2020   DBU Jylland Pokal U13 Drenge/8 (2007) 5. runde Haderslev FK (L1A/701)        
841894 Lør 18-04-2020 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  Kolding IF Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
909911 Lør 18-04-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Midtjylland Bane 2 K 1 B k 11 A Dommer 1
911172 Lør 18-04-2020 12:30 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE FC Midtjylland Bane 7 K 5 B Omk. C Dommer A
227043 Lør 18-04-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK Varde IF Bane 4 K 13 A K 14 A Dommer C
841495 Lør 18-04-2020 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  Oversidder Bane 12 K 3 B K 5 B Dommer B
965271 Lør 18-04-2020 13:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  Mejrup GU Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer A
910622 Lør 18-04-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Midtjylland Bane 4 K 6 B K 12 A Dommer 1
955923 Søn 19-04-2020 15:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - forår 2020 Pulje 302 Haderslev FK FC Skanderborg HFK Udgår      
    21-04-2020   DBU Jylland Pokal U19 Drenge/11 (2001-02) 5. runde SønderjyskE (Liga)          
839860 Fre 24-04-2020 19:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK FC Fredericia  Bane 14 K 3 B K 4 B Dommer A
798998 Lør 25-04-2020 14:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Broager UI Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
507225 Søn 26-04-2020 14:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Vamdrup IF Bane 4 K 1 A K 6 A Dommer B
186413 Tir 27-04-2020 13:00 Reserveligaen - forår  Pulje 3 SønderjyskE Silkeborg IF Bane 2 K 2 K 1 B Dommer
839864 Tor 30-04-2020 19:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Nyborg G & IF Bane 14 K 3 B K 4 B Dommer A
965312 Tor 30-04-2020 19:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  IF Lyseng  Bane 4 K 13 B K 14 B Dommer A
231177 Lør 02-05-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK Oure Fodbold Akademi Bane 4 K 13 A K 14 A Dommer C
909998 Lør 02-05-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Esbjerg Bane 2 K 1 B k 11 A Dommer 1
956327 Søn 03-05-2020 13:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK OB Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
507249 Søn 03-05-2020 14:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Rødding IF Bane 4 K 1 A K 6 A Dommer B
955933 Søn 03-05-2020 15:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - forår 2020 Pulje 302 Haderslev FK Dalum IF HFK Udgår      
    05-05-2020   DBU Jylland Pokal U15 Piger/11 (2005) 5. runde Haderslev FK (L1/853)         
800226 Tor 07-05-2020 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Skærbæk B Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
841650 Lør 09-05-2020 11:00 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  Næsby BK Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
956331 Søn 10-05-2020 13:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK FC Sønderborg  Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
955934 Søn 10-05-2020 15:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - forår 2020 Pulje 302 Haderslev FK Viby IF  HFK Udgår      
    12-05-2020   DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2005) 6. runde SønderjyskE (Liga)          
    13-05-2020   DBU Jylland Pokal U13 Drenge/8 (2007) 6. runde Haderslev FK (L1A/701)        
839894 Lør 16-05-2020 11:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Morud IF Bane 14 K 3 B K 4 B Dommer A
841976 Lør 16-05-2020 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  O K S Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
841653 Lør 16-05-2020 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  OB Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
234916 Lør 16-05-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK Odense Q Bane 2 K 13 A K 14 A Dommer C
965320 Lør 16-05-2020 13:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  HHQ-19  Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer A
800339 Lør 16-05-2020 14:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Hviding IF/Kvik 70 Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
    19-05-2020   DBU Jylland Pokal U19 Drenge/11 (2001-02) 6. runde SønderjyskE (Liga)          
508673 Tir 19-05-2020 19:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Dalby GF  Bane 4 K 1 A K 6 A Dommer B
956339 Tor 21-05-2020 13:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK Hjerting IF Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
955945 Tor 21-05-2020 15:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - forår 2020 Pulje 302 Haderslev FK SfB-Oure FA HFK Udgår      
965337 Lør 23-05-2020 11:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  Team Odense Q Bane 4 k 11 A K 12 A Dommer A
235861 Lør 23-05-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK KoldingQ Bane 13 K 13 A K 14 A Dommer C
910126 Lør 23-05-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE AGF Bane 2 K 1 B k 11 A Dommer 1
911764 Lør 23-05-2020 12:30 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE AGF Bane 7 K 5 B Omk. C Dommer A
910645 Lør 23-05-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE AGF Bane 4 K 6 B Omk. A Dommer 1
    27-05-2020   DBU Jylland Pokal U17 Drenge/11 (2003) 6. runde SønderjyskE (Liga)          
965342 Tor 28-05-2020 19:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  Grenaa IF  Bane 13 K 13 B K 14 B Dommer A
  Fre 29-05-2020   Haderslev Cup 2020   Haderslev Cup 2020 Alle Baner      
  Lør 30-05-2020   Haderslev Cup 2020   Haderslev Cup 2020 Alle Baner      
  Søn 31-05-2020   Haderslev Cup 2020   Haderslev Cup 2020 Alle Baner      
  Man 01-06-2020   Haderslev Cup 2020   Haderslev Cup 2020 Alle Baner      
508754 Tir 02-06-2020 19:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Vojens BI Bane 12 K 1 A K 6 A Dommer B
800377 Tir 02-06-2020 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Christiansfeld IF Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
839908 Lør 06-06-2020 11:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Varde IF  Bane 14 K 3 B K 4 B Dommer A
841661 Lør 06-06-2020 11:00 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  Kolding IF Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
238749 Lør 06-06-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK FC King George Bane 4 K 13 A K 14 A Dommer C
956347 Søn 07-06-2020 13:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK Tarup/Paarup IF Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
    09-06-2020   DBU Jylland Pokal U19 Drenge/11 (2001-02) FINALE SønderjyskE (Liga)          
    09-06-2020   DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2005) FINALE SønderjyskE (Liga)          
    09-06-2020   DBU Jylland Pokal U15 Piger/11 (2005) FINALE Haderslev FK (L1/853)         
    10-06-2020   DBU Jylland Pokal U17 Drenge/11 (2003) FINALE SønderjyskE (Liga)          
    10-06-2020   DBU Jylland Pokal U13 Drenge/8 (2007) FINALE Haderslev FK (L1A/701)        
801412 Fre 12-06-2020 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Bov IF Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
840106 Lør 13-06-2020 11:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Esbjerg fB Bane 14 K 3 B K 4 B Dommer A
842385 Lør 13-06-2020 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  S.f.B. Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
955956 Søn 14-06-2020 15:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - forår 2020 Pulje 302 Haderslev FK Spangsbjerg IF  HFK Udgår      
956351 Tor 18-06-2020 19:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK FC Fredericia  Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
841670 Lør 20-06-2020 11:00 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  MG & BK Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
910683 Lør 20-06-2020 13:00 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Esbjerg Bane 4 K 6 B K 12 A Dommer 1
911796 Lør 20-06-2020 13:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Esbjerg fB Bane 7 K 5 B Omk. C Dommer A
238762 Lør 20-06-2020 13:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK Vejle B Bane 13 K 13 A K 14 A Dommer C
519874 Lør 20-06-2020 13:30 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Løjt IF Bane 12 K 1 A K 6 A Dommer B
Ons 07-10-2020 09:00 DMI - Forsvarets DM indtil 17:00 DMI - Forsvarets DM 8 til 12
Tor 08-10-2020 09:00 DMI - Forsvarets DM indtil 14:00 DMI - Forsvarets DM 8 til 12