Uge 13 til 27
W1siziisijiwmtcvmdcvmjuvotizdmz0b3i5m19iyw5uzxjfmi5wbmcixv0?sha=72f09f593d93faf0
Hjemmekampe fra uge 13 til uge 27 opdateret 25-03-2020

Hjemmekampe for Haderslev FK/SønderjyskE

Alt træning og kampe er AFLYST

foreløbigt ind til 14-04-2020


Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold Bane Omkl. hjemme Omkl. ude Omkl. dommer
. Fre 13-03-2020 19:00 Træningslejr Krogsbølle Senior indtil 21:00 . . AFLYST . . .
. Lør 14-03-2020 09:30 Træningslejr Krogsbølle Senior indtil 11:30 . . AFLYST . . .
576242 Lør 14-03-2020 12:00 U13 Piger Liga 2 / Træningskamp 11:11 Træningskamp Haderslev FK Tønder SF AFLYST . . .
607125 Lør 14-03-2020 14:00 Træningslejr Krogsbølle Senior   KRFK Outrup B AFLYST . . .
611700 Lør 14-03-2020 16:00 Træningslejr Krogsbølle Senior   KRFK Starup UIF AFLYST . . .
320797 Lør 14-03-2020 18:00 TT/11 - U16 Piger Liga 2 (2004) 11M/9M  Pulje 1 Haderslev FK Helle FC AFLYST . . .
. Søn 15-03-2020 09:30 Træningslejr Krogsbølle Senior indtil 11:30     AFLYST . . .
758973 Søn 15-03-2020 12:30 U12 Drenge A / Træningskamp Træningskamp Haderslev FK Lyngby Boldklub 1921 AFLYST . . .
758974 Søn 15-03-2020 12:30 U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 11:11 Træningskamp Haderslev FK Lyngby Boldklub 1921 AFLYST . . .
758975 Søn 15-03-2020 13:45 U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp Haderslev FK Lyngby Boldklub 1921 AFLYST . . .
965256 Søn 15-03-2020 15:15 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  KoldingQ  AFLYST . . .
734657 Søn 15-03-2020 17:00 Vinterturn: U15 Drenge Liga 3+4 (2005) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Sønderborg Boldklub AFLYST . . .
313076 Søn 15-03-2020 18:30 TT/11 - U16 Drenge (2004): Liga 3, 4 & 5 Pulje 1 Haderslev FK FVB  AFLYST . . .
214517 Man 16-03-2020 14:00 Reserveligaen - forår Pulje 3 SønderjyskE Oversidder AFLYST . . .
645721 Fre 20-03-2020 17:30 U13 Drenge Liga 5 / Træningskamp 11:11 Træningskamp Haderslev FK Haderslev FK AFLYST . . .
607074 Fre 20-03-2020 19:00 Herre Serie 5 / Træningskamp Træningskamp Haderslev FK Haderslev FK AFLYST . . .
. Lør 21-03-2020 10:30 SE Superliga træning   SønderjyskE   AFLYST . . .
909827 Lør 21-03-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Randers Freja FC AFLYST . . .
910597 Lør 21-03-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Randers Freja FC AFLYST . . .
985167 Lør 21-03-2020 15:00 Serie 3 herre   Haderslev FK Starup UIF AFLYST . . .
911120 Lør 21-03-2020 17:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Randers Freja FC AFLYST . . .
956306 Søn 22-03-2020 10:30 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK Nr. Lyndelse / Søby F.C. AFLYST . . .
839848 Søn 22-03-2020 12:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Vinding SF AFLYST . . .
882332 Søn 22-03-2020 14:00 Kvindeserie Vest / Træningskamp Træningskamp Haderslev FK JAI, Aarhus AFLYST . . .
131111 Søn 22-03-2020 14:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Silkeborg IF AFLYST . . .
318825 Søn 22-03-2020 16:00 TT/11 - U13 Drenge (2007): Liga 3, 4 & 5 Pulje 1 Haderslev FK Bov IF AFLYST . . .
507403 Søn 22-03-2020 17:30 TT/11 - U14 Piger Liga 2+3 (2006) 11M/9M  Pulje 1 Haderslev FK Rødding IF AFLYST . . .
186418 Man 23-03-2020 13:00 Reserveligaen - forår Pulje 3 SønderjyskE AC Horsens AFLYST . . .
571304 Fre 27-03-2020 19:15 U13 Piger Liga 2 / Træningskamp 11:11 Træningskamp Haderslev FK Rødekro IF AFLYST . . .
841484 Lør 28-03-2020 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  Vejle B  AFLYST . . .
841885 Lør 28-03-2020 14:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  OB AFLYST . . .
180912 Lør 28-03-2020 16:00 DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2005) 5. runde Thisted FC (L2/513)  SønderjyskE (Liga) AFLYST . . .
133670 Søn 29-03-2020 10:30 U16 Piger Liga 3 (2004) 11M/9M - forår 2020 Pulje 845 Haderslev FK  FC Horsens AFLYST . . .
965262 Søn 29-03-2020 12:30 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  Vejle B  AFLYST . . .
504288 Søn 29-03-2020 14:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Lundtoft IF (1) AFLYST . . .
. Søn 29-03-2020 15:00 Dommerkursus . DBU . AFLYST . . .
279081 Søn 29-03-2020 16:00 Herre Serie 5 / Træningskamp Træningskamp Haderslev FK Hoptrup/Marstrup IF AFLYST . . .
. Fre 03-04-2020 14:30 firmaarrangement  . HIC . AFLYST . . .
107874 Lør 04-04-2020 11:00 Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2020 Pulje 295 Haderslev FK Nr.Nebel IF AFLYST . . .
483670 Lør 04-04-2020 11:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 542 Haderslev FK Taulov/Skærbæk IF AFLYST . . .
841891 Lør 04-04-2020 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  Vejle B  AFLYST . . .
216991 Lør 04-04-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK MG & BK AFLYST . . .
794428 Lør 04-04-2020 14:30 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Sønderborg Boldklub AFLYST . . .
440261 Lør 04-04-2020 15:30 Herrer Serie 6 11M/9M - Forår 2020 Pulje 192 Haderslev FK Hammelev SUF AFLYST . . .
. Lør 04-04-2020 16:00 Oldboys-vetran . Haderslev FK Olb 2 Haderslev Fk Veteran AFLYST . . .
523000 Søn 05-04-2020 11:00 U13 Piger Liga 2 / Træningskamp 11:11 Træningskamp Haderslev FK Vojens BI AFLYST . . .
588846 Søn 05-04-2020 12:00 U13 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 740 Haderslev FK Hviding IF  AFLYST . . .
981302 Søn 05-04-2020 14:00 U16 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2020 Pulje 477 Haderslev FK FC Kolding Nord  AFLYST . . .
956315 Søn 05-04-2020 15:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK Oure Fodbold Akademi AFLYST . . .
133036 Ons 08-04-2020 18:30 U13 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2020 Pulje 784 Haderslev FK Kolding B AFLYST . . .
795970 Tor 09-04-2020 12:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Nord/Als B AFLYST . . .
507217 Søn 12-04-2020 14:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Den Bosniske IF AFLYST . . .
133675 Tir 14-04-2020 19:00 U16 Piger Liga 3 (2004) 11M/9M - forår 2020 Pulje 845 Haderslev FK  Stilling IF Bane 13 K 13 B K 14 B Dommer A
386192 Ons 15-04-2020 19:00 DBU Jylland Pokal U17 Drenge/11 (2003) 5. runde Viborg FF (Div.)  SønderjyskE (Liga) Viborg FF´s anlæg  . .
757190 Tor 16-04-2020 18:00 TT/8 - U11 Drenge A-B/8 (2009) - Forår Pulje 2 Haderslev FK 2 Starup UIF Bane 10 A K 5 B K 6 B Lokal
757191 Tor 16-04-2020 18:00 TT/8 - U11 Drenge A-B/8 (2009) - Forår Pulje 2 Haderslev FK Aabenraa BK (2) Bane 10 B K 5 A K 6 A Lokal
757192 Tor 16-04-2020 18:35 TT/8 - U11 Drenge A-B/8 (2009) - Forår Pulje 2 Haderslev FK 2 Haderslev FK Bane 10 B K 5 B K 6 B Lokal
757193 Tor 16-04-2020 18:35 TT/8 - U11 Drenge A-B/8 (2009) - Forår Pulje 2 Aabenraa BK (2) Starup UIF Bane 10 A K 5 A K 6 A Lokal
108213 Tor 16-04-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (2) Hammelev SUF Bane 15 K 3 B K 4 B Dommer B
546946 Tor 16-04-2020 19:00 U14 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 650 Haderslev FK Starup UIF (H) Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer A
227043 Fre 17-04-2020 19:00 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK Varde IF Bane 4 K 13 A K 14 A Dommer C
234456 Lør 18-04-2020 11:00 eFodbold U17 - Senior Pulje 1 Haderslev FK Notmark SU HFK Klubhus Ingen omklædning Ingen omklædning Ingen omklædning
234457 Lør 18-04-2020 11:30 eFodbold U17 - Senior Pulje 1 Notmark SU Hjordkær UIF (2) HFK Klubhus Ingen omklædning Ingen omklædning Ingen omklædning
234458 Lør 18-04-2020 12:00 eFodbold U17 - Senior Pulje 1 Hjordkær UIF (2) Haderslev FK HFK Klubhus Ingen omklædning Ingen omklædning Ingen omklædning
107880 Lør 18-04-2020 11:00 Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2020 Pulje 295 Haderslev FK Bramming B Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer B
841894 Lør 18-04-2020 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  Kolding IF Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
909911 Lør 18-04-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Midtjylland Bane 2 K 1 B K 6 B Dommer 1
911172 Lør 18-04-2020 12:30 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE FC Midtjylland Bane 7 K 4 B K 6 A Dommer A
841495 Lør 18-04-2020 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  Oversidder Bane 12 K 3 B K 5 B Dommer B
965271 Lør 18-04-2020 13:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  Mejrup GU Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer A
673207 Lør 18-04-2020 14:00 U14 Drenge Liga 3 / Træningskamp Træningskamp Haderslev FK Varberg Bois  Bane 7 K 4 B K 6 B Dommer A
673207 Lør 18-04-2020 14:00 Træningslejr   Varberg U 14 drenge Liga 3 Bane 7 K 4 B K 6 B .
910622 Lør 18-04-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Midtjylland Bane 4 K 6 B K 12 A Dommer 1
673208 Lør 18-04-2020 15:30 Træningslejr indtil 15:00 Varberg U 14 drenge Liga 1 Bane 7 K 4 A K 6 A .
673208 Lør 18-04-2020 15:30 U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp Haderslev FK Varberg Bois  Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
. Søn 19-04-2020 10:00 Træningslejr indtil 12:00 Varberg   Bane 7 K 4 A . .
143603 Søn 19-04-2020 11:00 U14 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - forår 2020 Pulje 925 Haderslev FK Rødding IF  Bane 15 k 11 A K 12 A Dommer C
210391 Søn 19-04-2020 12:00 Herrer Serie 5 - Forår 2020 Pulje 140 Haderslev FK Starup UIF Bane 11 K 3 B K 5 B Dommer B
983176 Søn 19-04-2020 14:00 U16 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2020 Pulje 477 Haderslev FK Lysabild SG Bane 12 K 4 B K 6 B Dommer C
. . 21-04-2020   DBU Jylland Pokal U19 Drenge/11 (2001-02) 5. runde SønderjyskE (Liga)          
826088 Ons 22-04-2020 18:30 Sydbank Pokalen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE AC Horsens Bane 1 K 2 K 1 Dommer 1
421094 Tor 23-04-2020 18:00 TT/5 – U9 Piger/5 (2011) - Forår Pulje 1 Vojens BI Lunderskov B Bane 9 A k 11 A K 12 A Dommer A
421095 Tor 23-04-2020 18:00 TT/5 – U9 Piger/5 (2011) - Forår Pulje 1 Aabenraa BK Haderslev FK Bane 9 B K 11 B K 12 B Dommer B
421096 Tor 23-04-2020 18:35 TT/5 – U9 Piger/5 (2011) - Forår Pulje 1 Lunderskov B Aabenraa BK Bane 9 A K 12 A K 11 B Dommer A
578178 Tor 23-04-2020 18:35 TT/5 – U9 Piger/5 (2011) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Vojens BI Bane 9 B K 12 B k 11 A Dommer B
143900 Tor 23-04-2020 19:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 944 Haderslev FK Hedensted IF  Bane 15 K 13 B K 14 B Dommer A
110695 Tor 23-04-2020 19:15 M+40 /7 (6-mands) - Helårsturnering Pulje 2 Haderslev FK Graasten B (+45) Bane 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
839860 Fre 24-04-2020 19:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK FC Fredericia  Bane 14 K 3 B K 4 B Dommer A
483854 Lør 25-04-2020 11:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 542 Haderslev FK Bov IF  Bane 15 K 3 B K 5 B Dommer A
798998 Lør 25-04-2020 14:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Broager UI Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
440268 Lør 25-04-2020 15:30 Herrer Serie 6 11M/9M - Forår 2020 Pulje 192 Haderslev FK Hoptrup/Marstrup IF Bane 12 K 4 B K 3 A Dommer A
107883 Søn 26-04-2020 11:00 Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2020 Pulje 295 Haderslev FK Kolding IF Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer A
507225 Søn 26-04-2020 14:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Vamdrup IF Bane 4 K 1 A K 6 A Dommer B
186413 Man 27-04-2020 13:00 Reserveligaen - forår Pulje 3 SønderjyskE Silkeborg Bane 2 K 2 K 1 Dommer 1
299416 Man 27-04-2020 19:15 M+55 /7 (6-mands) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Sønderborg Fremad Bane 10 D K 4 B K 6 B Dommer A
133042 Ons 29-04-2020 18:30 U13 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2020 Pulje 784 Haderslev FK Christiansfeld IF Bane 11 K 5 B K 6 B Dommer A
108224 Tor 30-04-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (2) Oversidder Bane 15 K 3 B K 5 B Dommer B
143903 Tor 30-04-2020 19:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 944 Haderslev FK Dalum IF Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer C
839864 Tor 30-04-2020 19:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Nyborg G & IF Bane 12 K 4 B K 6 B Dommer C
965312 Tor 30-04-2020 19:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  IF Lyseng  Bane 4 K 13 B K 14 B Dommer A
507249 Fre 01-05-2020 19:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Rødding IF Bane 4 K 1 A K 6 A Dommer B
896485 Lør 02-05-2020 11:00 eFodbold U13-U16 Pulje 1 Haderslev FK Sønderborg Boldklub HFK Klubhus Ingen omklædning Ingen omklædning Ingen omklædning
896486 Lør 02-05-2020 11:30 eFodbold U13-U16 Pulje 1 Nord-Als B Hjordkær UIF HFK Klubhus Ingen omklædning Ingen omklædning Ingen omklædning
896487 Lør 02-05-2020 12:00 eFodbold U13-U16 Pulje 1 Hjordkær UIF Jels IF (1) HFK Klubhus Ingen omklædning Ingen omklædning Ingen omklædning
896488 Lør 02-05-2020 12:30 eFodbold U13-U16 Pulje 1 Sønderborg Boldklub Jels IF (2) HFK Klubhus Ingen omklædning Ingen omklædning Ingen omklædning
896489 Lør 02-05-2020 13:00 eFodbold U13-U16 Pulje 1 Jels IF (2) Nord-Als B HFK Klubhus Ingen omklædning Ingen omklædning Ingen omklædning
896490 Lør 02-05-2020 13:30 eFodbold U13-U16 Pulje 1 Jels IF (1) Haderslev FK HFK Klubhus Ingen omklædning Ingen omklædning Ingen omklædning
483861 Lør 02-05-2020 11:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 542 Haderslev FK Tinglev IF Bane 12 K 3 B K 5 B Dommer A
909998 Lør 02-05-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Esbjerg Bane 2 K 1 B k 11 A Dommer 1
231177 Lør 02-05-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK Oure Fodbold Akademi Bane 4 K 13 A K 14 A Dommer C
440273 Lør 02-05-2020 15:30 Herrer Serie 6 11M/9M - Forår 2020 Pulje 192 Haderslev FK Løjt IF Bane 12 K 4 B K 6 B Dommer A
547039 Søn 03-05-2020 11:00 U14 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 650 Haderslev FK Skærbæk Ungdoms B Bane 15 K 4 B K 5 A Dommer C
588853 Søn 03-05-2020 12:00 U13 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 740 Haderslev FK Aabenraa BK Bane 3 K 4 A K 6 A Dommer C
210395 Søn 03-05-2020 12:00 Herrer Serie 5 - Forår 2020 Pulje 140 Haderslev FK Team Haderslev KFUM Bane 11 K 3 B K 5 B Dommer B
956327 Søn 03-05-2020 13:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK OB Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
133046 Man 04-05-2020 19:15 U13 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2020 Pulje 784 Haderslev FK FC Kolding Nord Bane 11 K 4 B K 5 B Dommer B
299527 Man 04-05-2020 19:15 M+55 /7 (6-mands) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Rødekro IF Bane 10 D K 4 B K 6 B Dommer A
108225 Tir 05-05-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (1) Haderslev FK (2) Bane 15 K 4 B K 3 B Dommer A
143620 Tir 05-05-2020 19:00 U14 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - forår 2020 Pulje 925 Haderslev FK Dalby GF Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer B
279048 Tir 05-05-2020 19:00 DBU Jylland Pokal U15 Piger/11 (2005) Pulje 1 Haderslev FK (L1A/851) AaB (L1/851) Bane 4 K 13 B K 14 B Dommer C
800226 Tor 07-05-2020 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Skærbæk B Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
110701 Tor 07-05-2020 19:15 M+40 /7 (6-mands) - Helårsturnering Pulje 2 Haderslev FK Bov IF Bane 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
841650 Lør 09-05-2020 11:00 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  Næsby BK Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
588860 Søn 10-05-2020 12:00 U13 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 740 Haderslev FK Starup UIF (H) Bane 15 K 3 A K 4 B Dommer C
956331 Søn 10-05-2020 13:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK FC Sønderborg  Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
983185 Søn 10-05-2020 14:00 U16 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2020 Pulje 477 Haderslev FK Vejle Kammeraterne Bane 11 K 3 B K 5 B Dommer A
799613 Man 11-05-2020 19:00 DGI 40+ Veteran 11-mands  Pulje 1 Haderslev FK Vilstrup Bane 15 K 1 B K 6 B Dommer A
    12-05-2020   DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2005) 6. runde SønderjyskE (Liga)          
108232 Tir 12-05-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (1) Hovslund GF Bane 15 K 4 B K 6 B Dommer A
133683 Tir 12-05-2020 19:00 U16 Piger Liga 3 (2004) 11M/9M - forår 2020 Pulje 845 Haderslev FK  Aabenraa BK Bane 4 K 13 B K 14 B Dommer C
133080 Ons 13-05-2020 18:30 U13 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2020 Pulje 784 Haderslev FK Aabenraa BK Bane 11 K 5 B K 6 B Dommer A
108229 Tor 14-05-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (2) Toftlund IF Bane 15 K 3 B K 5 B Dommer B
. Fre 15-05-2020 09:00 Haderslev Kasserne intil 16:00 Haderslev Kasserne 9 til 12 . . .
965320 Lør 16-05-2020 11:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  HHQ-19  Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer A
839894 Lør 16-05-2020 11:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Morud IF Bane 14 K 3 B K 4 B Dommer A
841976 Lør 16-05-2020 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  O K S Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
841653 Lør 16-05-2020 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  OB Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
234916 Lør 16-05-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK Odense Q Bane 4 K 13 A K 14 A Dommer C
800339 Lør 16-05-2020 14:30 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Hviding IF/Kvik 70 Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
143625 Søn 17-05-2020 11:00 U14 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - forår 2020 Pulje 925 Haderslev FK Aabenraa BK Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer B
547044 Søn 17-05-2020 11:00 U14 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 650 Haderslev FK Rødekro IF  Bane 15 K 3 B K 5 B Dommer A
.   19-05-2020 . DBU Jylland Pokal U19 Drenge/11 (2001-02) 6. runde SønderjyskE (Liga)          
144015 Tir 19-05-2020 19:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 944 Haderslev FK Rødekro/Løjt Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer A
508673 Tir 19-05-2020 19:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Dalby GF  Bane 4 K 1 A K 6 A Dommer B
110710 Ons 20-05-2020 19:15 M+40 /7 (6-mands) - Helårsturnering Pulje 2 Haderslev FK Skærbæk B Bane 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
. Tor 21-05-2020 09:00 Vesterskovsløbet indtil 15:00 . . Louisevej spærret . .
956339 Tor 21-05-2020 15:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK Hjerting IF Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
965337 Lør 23-05-2020 11:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  Team Odense Q Bane 4 k 11 A K 12 A Dommer A
483869 Lør 23-05-2020 11:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 542 Haderslev FK FfF/KFUM Bane 14 K 4 B K 6 B Dommer B
910126 Lør 23-05-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE AGF Bane 2 K 1 B k 11 A Dommer 1
911764 Lør 23-05-2020 12:30 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE AGF Bane 7 K 5 B Omklædning C Dommer A
235861 Lør 23-05-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK KoldingQ Bane 13 K 13 A K 14 A Dommer C
910645 Lør 23-05-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE AGF Bane 4 K 6 B Omklædning A Dommer 1
588867 Søn 24-05-2020 12:00 U13 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 740 Haderslev FK Bov IF Bane 13 K 4 B K 6 B Dommer B
799625 Man 25-05-2020 19:00 DGI 40+ Veteran 11-mands  Pulje 1 Haderslev FK Skodborg IF Bane 15 K 1 B K 6 B Dommer A
299541 Man 25-05-2020 19:15 M+55 /7 (6-mands) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Midtals IF Bane 10 D K 4 B K 6 B Dommer A
133063 Ons 27-05-2020 18:30 U13 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2020 Pulje 784 Haderslev FK Lysabild SG Bane 11 K 5 B K 6 B Dommer A
547128 Ons 27-05-2020 19:00 U14 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 650 Haderslev FK BNS/BUI Bane 15 K 4 B K 6 B Dommer B
    27-05-2020   DBU Jylland Pokal U17 Drenge/11 (2003) 6. runde SønderjyskE (Liga)          
965342 Tor 28-05-2020 19:00 U15 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2020 Pulje 851 Haderslev FK  Grenaa IF  Bane 13 K 13 B K 14 B Dommer A
. Fre 29-05-2020 . Haderslev Cup 2020   Haderslev Cup 2020 Alle Baner . . .
. Lør 30-05-2020 . Haderslev Cup 2020   Haderslev Cup 2020 Alle Baner . . .
. Søn 31-05-2020 . Haderslev Cup 2020   Haderslev Cup 2020 Alle Baner . . .
. Man 01-06-2020 . Haderslev Cup 2020   Haderslev Cup 2020 Alle Baner . . .
108240 Tir 02-06-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (1) Hammelev SUF Bane 15 K 4 B K 6 B Dommer A
508754 Tir 02-06-2020 19:00 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Vojens BI Bane 12 K 1 A K 6 A Dommer B
800377 Tir 02-06-2020 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Christiansfeld IF Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
143630 Ons 03-06-2020 19:00 U14 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - forår 2020 Pulje 925 Haderslev FK Bramming B Bane 14 K 13 B K 14 B Dommer C
588870 Ons 03-06-2020 19:00 U13 Drenge Liga 3 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 740 Haderslev FK Bramming/Tjæreborg Bane 12 K 4 B K 6 B Dommer B
983199 Ons 03-06-2020 19:00 U16 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2020 Pulje 477 Haderslev FK Oversidder Bane 15 K 3 B K 5 B Dommer A
133693 Tor 04-06-2020 19:00 U16 Piger Liga 3 (2004) 11M/9M - forår 2020 Pulje 845 Haderslev FK  Dybbøl IU Bane 15 K 13 B K 14 B Dommer B
110718 Tor 04-06-2020 19:15 M+40 /7 (6-mands) - Helårsturnering Pulje 2 Haderslev FK Tinglev IF Bane 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
839908 Lør 06-06-2020 11:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Varde IF  Bane 14 K 3 B K 4 B Dommer A
841661 Lør 06-06-2020 11:00 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  Kolding IF Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
238749 Lør 06-06-2020 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK FC King George Bane 4 K 13 A K 14 A Dommer C
133696 Søn 07-06-2020 12:00 U16 Piger Liga 3 (2004) 11M/9M - forår 2020 Pulje 845 Haderslev FK  FC Skanderborg Bane 12 K 13 B K 14 B Dommer C
956347 Søn 07-06-2020 13:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK Tarup/Paarup IF Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
983202 Søn 07-06-2020 14:00 U16 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2020 Pulje 477 Haderslev FK Vojens-Sommersted Bane 15 K 3 B K 5 B Dommer C
799634 Man 08-06-2020 19:00 DGI 40+ Veteran 11-mands  Pulje 1 Haderslev FK Nustrup UF Bane 15 K 1 B K 6 B Dommer A
299552 Man 08-06-2020 19:15 M+55 /7 (6-mands) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Nord-Als B Bane 10 D K 4 B K 6 B Dommer A
108243 Tir 09-06-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (1) Løjt IF Bane 15 K 4 B K 6 B Dommer A
144039 Tir 09-06-2020 19:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 944 Haderslev FK FC Kolding Nord (2) Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer A
. . 09-06-2020 . DBU Jylland Pokal U19 Drenge/11 (2001-02) FINALE SønderjyskE (Liga)   . . . .
. . 09-06-2020 . DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2005) FINALE SønderjyskE (Liga)   . . . .
. . 09-06-2020 . DBU Jylland Pokal U15 Piger/11 (2005) FINALE Haderslev FK (L1/853)  . . . .
. . 10-06-2020 . DBU Jylland Pokal U17 Drenge/11 (2003) FINALE SønderjyskE (Liga)   . . . .
144034 Tor 11-06-2020 19:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 944 Haderslev FK Vamdrup IF Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer B
801412 Fre 12-06-2020 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2020 Pulje 22 Haderslev FK Bov IF Bane 4 K 1 B K 6 B Dommer C
483890 Lør 13-06-2020 11:00 U15 Drenge Liga 4 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 542 Haderslev FK Nord/Als B Bane 11 K 4 A K 6 A Dommer C
840106 Lør 13-06-2020 11:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2020 Pulje 516 Haderslev FK Esbjerg fB Bane 14 K 3 B K 4 B Dommer A
842385 Lør 13-06-2020 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2020 Pulje 703 Haderslev FK  S.f.B. Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
143648 Søn 14-06-2020 11:00 U14 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - forår 2020 Pulje 925 Haderslev FK Jerne IF Bane 13 k 11 A K 12 A Dommer B
547292 Søn 14-06-2020 11:00 U14 Drenge Liga 4 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 650 Haderslev FK Løjt IF Bane 12 K 3 B K 5 B Dommer A
299564 Man 15-06-2020 19:15 M+55 /7 (6-mands) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Bov IF Bane 10 D K 4 B K 6 B Dommer A
956351 Tir 16-06-2020 19:00 U17 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2020 Pulje 407 Haderslev FK FC Fredericia Bane 13 K 1 B K 6 B Dommer B
108248 Ons 17-06-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (2) Hovslund GF Bane 15 K 3 B K 5 B Dommer B
110726 Tor 18-06-2020 19:15 M+40 /7 (6-mands) - Helårsturnering Pulje 2 Haderslev FK Hjordkær UIF Bane 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
. Lør 20-06-2020 11:00  Dirty Ladies Run indtil 17:00 . . HIC . . .
841670 Lør 20-06-2020 11:00 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2020 Pulje 602 Haderslev FK  MG & BK Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer B
910683 Lør 20-06-2020 13:00 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Esbjerg Bane 4 K 6 B K 12 A Dommer 1
911796 Lør 20-06-2020 13:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Esbjerg fB Bane 7 K 5 B Omklædning C Dommer A
238762 Lør 20-06-2020 13:30 Kvindeserie Vest - Forår 2020 Pulje 272 Haderslev FK Vejle B Bane 13 K 13 A K 14 A Dommer C
519874 Lør 20-06-2020 13:30 Herrer Serie 3 - Forår 2020 Pulje 43 Haderslev FK Løjt IF Bane 12 K 1 A K 6 A Dommer B
108249 Tir 23-06-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (1) Toftlund IF Bane 15 K 4 B K 6 B Dommer A
108252 Tor 25-06-2020 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 (Forårsturn.) Haderslev FK (2) Oversidder Bane 15 K 3 B K 5 B Dommer B
. Man 29-06-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole . Alle Baner . alle omklædningsrum
799650 Man 29-06-2020 19:00 DGI 40+ Veteran 11-mands  Pulje 1 Haderslev FK Ribe B Bane 15 K 1 B K 6 B Dommer A
. Tir 30-06-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole . Alle Baner . alle omklædningsrum
. Oms 01-07-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole . Alle Baner . alle omklædningsrum
. Tor 02-07-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole . Alle Baner . alle omklædningsrum
. Tor 02-07-2020 14:30 U 16 Piger Nations Cup England Færøerne Sydbank Park K 13 K 14 K 11
. Fre 03-07-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole . Alle Baner . alle omklædningsrum
. Ons 08-07-2020 12:00 U 16 Piger Nations Cup kampen 5-6 plads ?? Sydbank Park K 13 K 14 K 11
110735 Tor 13-08-2020 19:00 M+40 /7 (6-mands) - Helårsturnering Pulje 2 Haderslev FK Løjt IF Bane 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
110740 Tor 27-08-2020 19:00 M+40 /7 (6-mands) - Helårsturnering Pulje 2 Haderslev FK Bredebro IF Bane 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
110754 Tor 17-09-2020 18:30 M+40 /7 (6-mands) - Helårsturnering Pulje 2 Haderslev FK Hjordkær UIF Bane 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
110763 Tor 24-09-2020 18:00 M+40 /7 (6-mands) - Helårsturnering Pulje 2 Haderslev FK Løjt IF Bane 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
. Ons 07-10-2020 09:00 DMI - Forsvarets DM indtil 17:00 DMI - Forsvarets DM 8 til 12 . . .
. Tor 08-10-2020 09:00 DMI - Forsvarets DM indtil 14:00 DMI - Forsvarets DM 8 til 12 . . .