Uge 16 til 27

Hjemmekampe fra uge 16 til uge 27 opdateret 16-04-2019

Hjemmekampe for Haderslev FK/SønderjyskE


K. nr. Dag Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Bane Omkl. Hjem Omkl. ude Omkl. dommer
Man 15-04-2019 09:30 U 15 drenge 1 træning indtil 11:00 Haderslev FK 7 K 3 B
Man 15-04-2019 10:30 U 19 drenge 1 træning indtil 12:00 SønderjyskE 15 K 4 B
437838 Man 15-04-2019 19:00 Superliga Gruppespil Pulje 1 SønderjyskE AGF 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
Tir 16-04-2019 10:30 U 19 drenge 1 træning indtil 12:00 SønderjyskE 15 K 4 B
365580 Tir 16-04-2019 18:30 U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - forår 2019 Pulje 914 Haderslev FK Vinding SF   11 K 11 K 12 Dommer B
653134 Tir 16-04-2019 18:30 U14 Drenge C (2005) 8M - Forår Pulje 95 Haderslev FK Oversidder 10 B K 6 A K 5 B Lokal
568765 Tir 16-04-2019 19:00 Herrer Serie 4 - Forår 2019 Pulje 79 Haderslev FK Hviding IF/Kvik 70 13 K 1 A K 6 A Dommer B
274306 Ons 17-04-2019 13:00 U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Randers Freja 2 K 1 B Omk. C Dommer
570187 Ons 17-04-2019 19:00 U13 Drenge Liga 1 (2006) - Forår 2019 Pulje 1 Haderslev FK  SUB Sønderborg Inter 7 K 4 B K 6 B Dommer A
519222 Tor 18-04-2019 13:00 U14 Drenge Liga 1 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 602 Haderslev FK Ringkøbing IF 7 K 1 B K 4 B Dommer B
Tor 18-04-2019 14:00 U 14 drenge Haderslev FK 13 K 5 B
317193 Lør 20-04-2019 13:30 Herrer Serie 5 - Forår 2019 Pulje 140 Haderslev FK Christiansfeld IF 11 K 1 A K 6 A Dommer A
Man 22-04-2019 10:30 U 19 drenge 1 træning indtil 12:00 SønderjyskE 7 K 4 B
520854 Man 22-04-2019 13:00 U14 Piger Liga 1 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 892 Haderslev FK  Vildbjerg SF  4 K 11 K 12 Dommer B
503182 Man 22-04-2019 16:00 Kvindeserie Vest - Forår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Odense Q 2 K 13 K 14 Dommer C
653128 Tir 23-04-2019 18:30 U14 Drenge C (2005) 8M - Forår Pulje 95 Haderslev FK Vinding SF    10 A. K 6 A K 5 B Lokal
615705 Tir 23-04-2019 19:00 Kvinde C2 7M  pulje 317 Haderslev FK Taulov/S/MG&BK   10 D K 13 B K 14 B Dommer C
481829 Tir 23-04-2019 19:00 M+55 /7 - Forår Pulje 3 Haderslev FK Ensted IF 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
565502 Ons 24-04-2019 19:00 U15 drenge Liga 2 (2004) - Forår 2019 Pulje 2 Haderslev FK FC Sønderborg 14 K 3 B K 5 B Dommer B
662028 Tor 25-04-2019 18:00 U10 Drenge C/5 (2009) - Forår Pulje 3 Haderslev FK Vojens BI 9 B K 4 B K 6 B Lokal
659668 Tor 25-04-2019 18:00 U12 Drenge B/8 (2007) - Forår Pulje 3 Haderslev FK Brørup GF 10 C K 6 A K 4 A Lokal
662029 Tor 25-04-2019 18:40 U10 Drenge C/5 (2009) - Forår Pulje 3 Vojens BI Starup UIF 9 B K 4 B K 6 B Lokal
662030 Tor 25-04-2019 19:20 U10 Drenge C/5 (2009) - Forår Pulje 3 Starup UIF Haderslev FK 9 B K 4 B K 6 B Lokal
342449 Tor 25-04-2019 19:00 U16 Drenge Liga 4 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 478 Haderslev FK BNS/BK2012 13 K 4 A K 6 A Dommer B
341137 Tor 25-04-2019 19:00 U19 Drenge Liga 4 (2000-01) 11M/9M - forår 2019 Pulje 337 Haderslev FK Esbjerg IF 92 7 K 3 B K 5 B Dommer B
357674 Tor 25-04-2019 19:00 U16 Piger Liga 2 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 825 Haderslev FK  Sønderborg Fremad  15 K 13 A K 14 A Dommer A
547931 Fre 26-04-2019 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 20 Haderslev FK (1) Den Bosniske IF 4 K 1 A K 6 A Dommer C
661221 Lør 27-04-2019 10:00 U10 Drenge A/5 (2009) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Vojens BI 9 D K 3 A K 4 A Lokal
661222 Lør 27-04-2019 10:40 U10 Drenge A/5 (2009) - Forår Pulje 1 Vojens BI Starup UIF 9 D K 5 A K 6 A Lokal
661223 Lør 27-04-2019 11:20 U10 Drenge A/5 (2009) - Forår Pulje 1 Starup UIF Haderslev FK 9 D K 6 A K 3 A Lokal
106575 Lør 27-04-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2018/19 Liga SønderjyskE Lyngby 2 K 1 B Omk. C Dommer
365585 Lør 27-04-2019 13:00 U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - forår 2019 Pulje 914 Haderslev FK Nr. Bjært/Strandhuse 15 K 11 K 12 Dommer A
317196 Lør 27-04-2019 13:30 Herrer Serie 5 - Forår 2019 Pulje 140 Haderslev FK Øsby IF 11 K 3 B K 5 B Dommer B
251890 Lør 27-04-2019 14:45 U17 Drenge Ligaen 2018/19 Liga SønderjyskE Lyngby 4 K 6 B K 4 B Dommer
278649 Lør 27-04-2019 15:30 Herrer Serie 6 11M/9M - Forår 2019 Pulje 193 Haderslev FK Jels IF 3 K 3 A K 5 A Dommer C
725284 Søn 28-04-2019 10:00 Golden League - U10 Drenge (2009) - 6. runde Bronze 1 Haderslev FK  Rødekro IF  9 D. K 3 B K 6 B Lokal
659606 Søn 28-04-2019 10:00 U12 Drenge A/8 (2007) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Broager UI 10 D K 3 B K 4 B Lokal
355673 Søn 28-04-2019 10:00 U13 Drenge Liga 3 (2006) 11M - forår 2019 Pulje 730 Haderslev FK Ribe BK 14 K 3 A K 4 A Dommer A
341142 Søn 28-04-2019 14:00 U19 Drenge Liga 4 (2000-01) 11M/9M - forår 2019 Pulje 337 Haderslev FK Oversidder 11 K 11 K 12 Dommer A
440429 Søn 28-04-2019 14:00 Superliga Gruppespil Pulje 1 SønderjyskE Vejle 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
357677 Man 29-04-2019 18:30 U16 Piger Liga 2 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 825 Haderslev FK  Højer/Tønder 12 K 13 A K 14 A Dommer C
481833 Man 29-04-2019 19:00 M+55 /7 - Forår Pulje 3 Haderslev FK Aabenraa BK 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
184602 Tir 30-04-2019 13:00 Reserveligaen - forår Pulje 3 SønderjyskE FC Midtjylland 2 K 2 K 1 Dommer C
659945 Tir 30-04-2019 18:00 U12 Piger C/8 (2007) - Forår Pulje 2 Haderslev FK MUIF/TSF 10 C. K 11 K 12 Lokal
660530 Tir 30-04-2019 18:00 U13 Piger C1+C2/8 (2006) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Varnæs/Bovrup IF 10 B K 11 K 12 Lokal
653130 Tir 30-04-2019 18:30 U14 Drenge C (2005) 8M - Forår  Pulje 95 Haderslev FK Fredericia fF 10 D K 6 A K 5 B Lokal
Tir 30-04-2019 Gram Skoles atletikdag / om aftenen afholder HIF Nålestævne 2
278654 Tir 30-04-2019 18:30 Herrer Serie 6 11M/9M - Forår 2019 Pulje 193 Haderslev FK Starup UIF (1) 4 K 1 B K 5 B Dommer A
374713 Tir 30-04-2019 19:00 DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2004) 5. runde   Randers Freja (L1/511)   Haderslev FK (L1/512)         
659409 Tor 02-05-2019 18:00 U11 Drenge C/8 (2008) - Forår Pulje 3 Sommersted IF Skodborg IF 10 A. K 6 A K 4 A Lokal
659408 Tor 02-05-2019 18:00 U11 Drenge C/8 (2008) - Forår Pulje 3 Haderslev FK  Jels IF 10 B. K 6 A K 4 A Lokal
659410 Tor 02-05-2019 18:40 U11 Drenge C/8 (2008) - Forår Pulje 3 Jels IF Sommersted IF 10 A. K 6 A K 4 A Lokal
659411 Tor 02-05-2019 18:40 U11 Drenge C/8 (2008) - Forår Pulje 3 Skodborg IF Haderslev FK  10 B. K 6 A K 4 A Lokal
351632 Tor 02-05-2019 19:00 U15 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 541 Haderslev FK Kolding B 13 K 4 B K 6 B Dommer B
446054 Tor 02-05-2019 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 Haderslev FK (2) Toftlund IF Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
446055 Tor 02-05-2019 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 Haderslev FK (1) Oversidder Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
548485 Fre 03-05-2019 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 22 Haderslev FK (2) Oversidder 3 K 1 B K 6 B Dommer C
697688 Lør 04-05-2019 10:00 U8 Drenge A/5 (2011) - Forår Pulje 1 Haderslev FK (1) Bov IF 9 A. Omk. C Omk. C Lokal
699484 Lør 04-05-2019 10:00 U9 Drenge A/5 (2010) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Starup UIF 9 C Omk. C Omk. C Lokal
697689 Lør 04-05-2019 10:00 U8 Drenge A/5 (2011) - Forår Pulje 1 SUB Sønderborg Dybbøl IU 9 B Omk. C Omk. C Lokal
697690 Lør 04-05-2019 10:30 U8 Drenge A/5 (2011) - Forår Pulje 1 Bov IF SUB Sønderborg 9 A. Omk. C Omk. C Lokal
697691 Lør 04-05-2019 10:30 U8 Drenge A/5 (2011) - Forår Pulje 1 Dybbøl IU BNS 9 B Omk. C Omk. C Lokal
699485 Lør 04-05-2019 10:40 U9 Drenge A/5 (2010) - Forår Pulje 1 Starup UIF Christiansfeld IF 9 C Omk. C Omk. C Lokal
697692 Lør 04-05-2019 11:00 U8 Drenge A/5 (2011) - Forår Pulje 1 BNS Haderslev FK (1) 9 A. Omk. C Omk. C Lokal
699486 Lør 04-05-2019 11:20 U9 Drenge A/5 (2010) - Forår Pulje 1 Christiansfeld IF Haderslev FK 9 C Omk. C Omk. C Lokal
659117 Lør 04-05-2019 10:00 U11 Drenge A/8 (2008) - Forår Pulje 1 Løjt IF SUB Sønderborg Inter 10 B K 3 B K 4 B Lokal
659116 Lør 04-05-2019 10:00 U11 Drenge A/8 (2008) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Rødekro IF 10 B K 5 B K 6 B Lokal
659118 Lør 04-05-2019 10:40 U11 Drenge A/8 (2008) - Forår Pulje 1 Rødekro IF Løjt IF 10 B K 6 B K 3 B Lokal
659119 Lør 04-05-2019 10:40 U11 Drenge A/8 (2008) - Forår Pulje 1 SUB Sønderborg Inter Haderslev FK 10 B K 4 B K 5 B Lokal
354167 Lør 04-05-2019 11:00 U14 Drenge Liga 3 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 629 Haderslev FK Vejen SF  12 K 3 B K 5 B Dommer B
506608 Lør 04-05-2019 13:00 U17 Drenge Liga 1 (2002) 11M - forår 2019 Pulje 402 Haderslev FK Esbjerg fB 14 K 3 A K 5 A Dommer A
251901 Lør 04-05-2019 14:45 U17 Drenge Ligaen 2018/19 Liga SønderjyskE Brøndby 4 K 1 B K 6 B Dommer
725133 Søn 05-05-2019 11:00 Golden League - U11 Drenge (2008) - 6. runde Guld 2 Haderslev FK Dalum IF 7 A. K 3 B K 6 B Lokal
725068 Søn 05-05-2019 13:00 Golden League - U12 Drenge (2007) - 6. runde Bronze 1 Haderslev FK Horsens fS 7 B. K 3 A K 6 A Dommer A
697769 Søn 05-05-2019 10:00 U8 Drenge B/5 (2011) - Forår Pulje 2 Haderslev FK Starup UIF 9 A. Omk. C Omk. C Lokal
697770 Søn 05-05-2019 10:00 U8 Drenge B/5 (2011) - Forår Pulje 2 Aabenraa BK (2) Høje Kolstrup B 81 9 B Omk. C Omk. C Lokal
697771 Søn 05-05-2019 10:30 U8 Drenge B/5 (2011) - Forår Pulje 2 Starup UIF Aabenraa BK (2) 9 A. Omk. C Omk. C Lokal
697772 Søn 05-05-2019 10:30 U8 Drenge B/5 (2011) - Forår Pulje 2 Høje Kolstrup B 81 Haderslev FK 9 B Omk. C Omk. C Lokal
335314 Søn 05-05-2019 10:30 Kvinder Serie 1 - Forår 2019 Pulje 281 Haderslev FK Toftlund IF 3 K 13 B K 14 B Dommer B
357256 Søn 05-05-2019 11:00 U13 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - forår 2019 Pulje 775 Haderslev FK Løjt IF 15 K 3 B K 5 B Dommer A
351639 Søn 05-05-2019 12:00 U15 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 541 Haderslev FK Oversidder 13 K 4 B K 6 B Dommer C
508982 Søn 05-05-2019 14:00 U16 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 458 Haderslev FK Oure Fodbold Akademi 3 K 3 A K 5 A Dommer A
357513 Søn 05-05-2019 14:00 U18 Piger Liga 2 (2001-02) 11M/9M - forår 2019 Pulje 807 Haderslev FK Bramming GIE HFK er udgået    
662458 Tir 07-05-2019 18:00 U10 Piger A/B/5 (2009) - Forår Pulje 2 Haderslev FK Hammelev SUF 9 A. K 11 K 12 Lokal
660377 Tir 07-05-2019 18:00 U13 Drenge C1+C2/8 (2006) - Forår Pulje 3 Haderslev FK Gram/Fole  10 C K 5 A K 4 B Lokal
662459 Tir 07-05-2019 18:40 U10 Piger A/B/5 (2009) - Forår Pulje 2 Hammelev SUF Løjt IF 9 A. K 11 K 12 Lokal
662460 Tir 07-05-2019 19:20 U10 Piger A/B/5 (2009) - Forår Pulje 2 Løjt IF Haderslev FK 9 A. K 11 K 12 Lokal
615714 Tir 07-05-2019 19:00 Kvinde C2 7M  pulje 317 Haderslev FK Gauerslund IF   10 D K 13 B K 14 B Dommer C
  Tir 07-05-2019 19:00 DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2004) 6. runde AaB (L1/511)  Vinder af kamp 374713 (Randers Freja - Haderslev F 
  Ons 08-05-2019   DBU Jylland Pokal U16 Piger/11 (2003) 5. runde             
659674 Tor 09-05-2019 18:00 U12 Drenge B/8 (2007) - Forår Pulje 3 Haderslev FK Starup UIF 10 C K 6 A K 4 A Lokal
426924 Tor 09-05-2019 19:00 DBU Jylland Pokal U14 Piger/11 (2005) 4. runde  Haderslev FK (L1/892)  Vildbjerg SF (L1/892)         
355677 Tor 09-05-2019 18:30 U13 Drenge Liga 3 (2006) 11M - forår 2019 Pulje 730 Haderslev FK Skærbæk Ungdoms B 13 K 4 B K 6 B Dommer B
568777 Tor 09-05-2019 19:00 Herrer Serie 4 - Forår 2019 Pulje 79 Haderslev FK Ribe BK 14 K 1 B K 5 B Dommer B
520740 Tor 09-05-2019 19:00 U14 Piger Liga 1 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 892 Haderslev FK  Team Odense Q 4 K 13 B K 14 B Dommer B
475807 Tor 09-05-2019 19:15 M+32 /7 - Forår Pulje 1 Haderslev FK Øsby IF 10 D K 4 B K 6 B Dommer B
Fre 10-05-2019 Haderslev Realskoles atletikmesterskaber 2
699301 Lør 11-05-2019 10:00 U8 Drenge C/5 (2011) - Forår Pulje 3 Haderslev FK Hoptrup/Marstrup IF 9 C Omk. C Omk. C Lokal
699302 Lør 11-05-2019 10:30 U8 Drenge C/5 (2011) - Forår Pulje 3 Hoptrup/Marstrup IF Løjt IF 9 C Omk. C Omk. C Lokal
699303 Lør 11-05-2019 11:00 U8 Drenge C/5 (2011) - Forår Pulje 3 Løjt IF Haderslev FK 9 C Omk. C Omk. C Lokal
659123 Lør 11-05-2019 10:00 U11 Drenge A/8 (2008) - Forår Pulje 1 Vojens Løjt IF 10 A. K 4 B K 5 B Lokal
659124 Lør 11-05-2019 10:00 U11 Drenge A/8 (2008) - Forår Pulje 1 Tønder/Højer Haderslev FK 10 B K 4 A K 5 A Lokal
659125 Lør 11-05-2019 10:40 U11 Drenge A/8 (2008) - Forår Pulje 1 Løjt IF Tønder/Højer 10 A. K 4 B K 5 B Lokal
659126 Lør 11-05-2019 10:40 U11 Drenge A/8 (2008) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Vojens BI 10 B K 4 B K 5 B Lokal
570199 Lør 11-05-2019 10:00 U13 Drenge Liga 1 (2006) - Forår 2019 Pulje 1 Haderslev FK  Næsby BK 7 K 1 B K 6 B Dommer A
358419 Lør 11-05-2019 11:30 U15 Piger Liga 2 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 864 Haderslev FK Jelling fS 15 K 11 K 12 Dommer B
503194 Lør 11-05-2019 12:00 Kvindeserie Vest - Forår 2019 Pulje 272 Haderslev FK JAI, Aarhus 4 K 13 K 14 Dommer C
519234 Lør 11-05-2019 13:00 U14 Drenge Liga 1 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 602 Haderslev FK Vejle B 7 K 3 A K 4 A Dommer A
506609 Lør 11-05-2019 13:00 U17 Drenge Liga 1 (2002) 11M - forår 2019 Pulje 402 Haderslev FK Ringkøbing IF  12 K 4 B K 5 B Dommer B
547947 Lør 11-05-2019 14:00 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 20 Haderslev FK (1) Fredericia KFUM 4 K 1 B K 6 A Dommer C
357518 Lør 11-05-2019 15:00 U18 Piger Liga 2 (2001-02) 11M/9M - forår 2019 Pulje 807 Haderslev FK AaBK/Løjt/Rødekro HFK er udgået    
697363 Søn 12-05-2019 10:00 U7 Drenge /3 (2012) - Forår (1. spillerunde) Pulje 7 Haderslev FK (3) Haderslev FK (4) 9 A. Omk. C Omk. C Lokal
661913 Søn 12-05-2019 10:00 U10 Drenge B/5 (2009) - Forår Pulje 2 Haderslev FK Oversidder 9 C K 6 A K 3 A Lokal
661914 Søn 12-05-2019 10:00 U10 Drenge B/5 (2009) - Forår Pulje 2 Tinglev IF Ensted IF (1) 9 D K 6 A K 3 A Lokal
659612 Søn 12-05-2019 10:00 U12 Drenge A/8 (2007) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Starup UIF 10 D K 3 B K 4 B Lokal
355677 Søn 12-05-2019 10:00 U13 Drenge Liga 3 (2006) 11M - forår 2019 Pulje 730 Haderslev FK Skærbæk Ungdoms B 4 K 4 B K 6 B Dommer B
697364 Søn 12-05-2019 10:15 U7 Drenge /3 (2012) - Forår (1. spillerunde) Pulje 7 Starup UIF (H) (2) Christiansfeld IF 9 B Omk. C Omk. C Lokal
697365 Søn 12-05-2019 10:30 U7 Drenge /3 (2012) - Forår (1. spillerunde) Pulje 7 Vojens BI Haderslev FK (3) 9 A. Omk. C Omk. C Lokal
355085 Søn 12-05-2019 10:30 U14 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2019 Pulje 674 Haderslev FK Kolding B 11 K 3 A K 5 A Dommer A
661915 Søn 12-05-2019 10:40 U10 Drenge B/5 (2009) - Forår Pulje 2 Oversidder Tinglev IF 9 C K 6 A K 3 A Lokal
661921 Søn 12-05-2019 10:40 U10 Drenge B/5 (2009) - Forår Pulje 2 Ensted IF (1) Haderslev FK 9 D K 6 A K 3 A Lokal
697366 Søn 12-05-2019 10:45 U7 Drenge /3 (2012) - Forår (1. spillerunde) Pulje 7 Haderslev FK (4) Starup UIF (H) (2) 9 B Omk. C Omk. C Lokal
697375 Søn 12-05-2019 11:00 U7 Drenge /3 (2012) - Forår (1. spillerunde) Pulje 7 Christiansfeld IF Vojens BI 9 A. Omk. C Omk. C Lokal
697376 Søn 12-05-2019 11:15 U7 Drenge /3 (2012) - Forår (1. spillerunde) Pulje 7 Starup UIF (H) (2) Haderslev FK (3) 9 B Omk. C Omk. C Lokal
697377 Søn 12-05-2019 11:30 U7 Drenge /3 (2012) - Forår (1. spillerunde) Pulje 7 Christiansfeld IF Haderslev FK (4) 9 A. Omk. C Omk. C Lokal
697378 Søn 12-05-2019 11:45 U7 Drenge /3 (2012) - Forår (1. spillerunde) Pulje 7 Vojens BI Starup UIF (H) (2) 9 B Omk. C Omk. C Lokal
508983 Søn 12-05-2019 12:00 U16 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 458 Haderslev FK OB 3 K 4 A K 6 A Dommer C
565525 Søn 12-05-2019 12:30 U15 drenge Liga 2 (2004) - Forår 2019 Pulje 2 Haderslev FK Aarslev BK 12 K 3 B K 5 B Dommer B
365595 Søn 12-05-2019 13:00 U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - forår 2019 Pulje 914 Haderslev FK Oversidder 14 K 11 K 12 Dommer A
341152 Søn 12-05-2019 14:00 U19 Drenge Liga 4 (2000-01) 11M/9M - forår 2019 Pulje 337 Haderslev FK Oversidder 11 K 4 B K 6 B Dommer B
481884 Man 13-05-2019 19:00 M+55 /7 - Forår Pulje 3 Haderslev FK Løjt IF 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
659953 Tir 14-05-2019 18:00 U12 Piger C/8 (2007) - Forår Pulje 2 Haderslev FK Løgum IF 10 A. K 11 K 12 Lokal
660538 Tir 14-05-2019 18:00 U13 Piger C1+C2/8 (2006) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Oversidder 10 B K 11 K 12 Lokal
509113 Tir 14-05-2019 18:30 U15 Drenge Liga 1 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 512 Haderslev FK  Kolding IF 7 K 3 A K 5 A Dommer C
342453 Tir 14-05-2019 19:00 U16 Drenge Liga 4 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 478 Haderslev FK FBS ALS 13 K 4 A K 6 B Dommer B
568781 Tor 16-05-2019 19:00 Herrer Serie 4 - Forår 2019 Pulje 79 Haderslev FK Stepping IF 13 K 1 B K 6 B Dommer B
446063 Tor 16-05-2019 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 Haderslev FK (1) Hammelev SUF Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
476031 Tor 16-05-2019 19:15 M+32 /7 - Forår Pulje 1 Haderslev FK Nustrup UF 10 D K 4 B K 6 B Dommer B
509303 Fre 17-05-2019 11:30 U15 Drenge Liga 1 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 512 Haderslev FK  Esbjerg fB  7 K 3 A K 5 A Dommer A
109284 Fre 17-05-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2018/19 Liga SønderjyskE Brøndby 2 K 1 B Omk. C Dommer
725135 Lør 18-05-2019 11:00 Golden League - U11 Drenge (2008) - 6. runde Guld 2 Haderslev FK Vinding SF 7 A. K 3 B K 6 A Lokal
503198 Lør 18-05-2019 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Kolding B 2 K 13 K 14 Dommer C
355683 Søn 19-05-2019 10:00 U13 Drenge Liga 3 (2006) 11M - forår 2019 Pulje 730 Haderslev FK FC Sønderborg  14 K 3 A K 5 A Dommer A
520743 Søn 19-05-2019 11:00 U14 Piger Liga 1 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 892 Haderslev FK  MG & BK 4 K 11 K 12 Dommer C
351644 Søn 19-05-2019 12:00 U15 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 541 Haderslev FK Agerskov S  13 K 4 B K 6 B Dommer A
357686 Søn 19-05-2019 12:00 U16 Piger Liga 2 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 825 Haderslev FK  NRUI/HTS 15 K 13 A K 14 A Dommer B
335319 Søn 19-05-2019 16:00 Kvinder Serie 1 - Forår 2019 Pulje 281 Haderslev FK Skjern/Tarm Fodbold 3 K 13 B K 14 B Dommer B
481885 Man 20-05-2019 19:00 M+55 /7 - Forår Pulje 3 Haderslev FK Rødekro IF 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
660415 Tir 21-05-2019 18:00 U13 Drenge C1+C2/8 (2006) - Forår Pulje 3 Haderslev FK Stepping IF  (2) 10 C K 5 A K 4 B Lokal
659961 Tir 21-05-2019 18:00 U12 Piger C/8 (2007) - Forår Pulje 2 Haderslev FK Ribe BK 10 A. K 11 K 12 Lokal
615724 Tir 21-05-2019 19:00 Kvinde C2 7M  pulje 317 Haderslev FK Ammitsbøl/Egtved   10 D K 13 B K 14 B Dommer C
251836 Tir 21-05-2019 15:00 U17 Drenge Ligaen 2018/19 Liga SønderjyskE AGF 4 K 6 B Omk. C Dommer
342458 Tir 21-05-2019 19:00 U16 Drenge Liga 4 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 478 Haderslev FK SUB Sønderborg Inter 13 K 4 A K 6 B Dommer B
354172 Ons 22-05-2019 18:30 U14 Drenge Liga 3 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 629 Haderslev FK AabK/TIF 12 K 3 B K 5 B Dommer B
Ons 22-05-2019 Skole OL 2
659618 Tor 23-05-2019 18:00 U12 Drenge A/8 (2007) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Sønderborg Fremad 10 D K 6 A K 4 A Lokal
659679 Tor 23-05-2019 18:00 U12 Drenge B/8 (2007) - Forår Pulje 3 Haderslev FK Christiansfeld IF 10 C K 6 A K 4 A Lokal
446066 Tor 23-05-2019 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 Haderslev FK (2) Haderslev FK (1) Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
548514 Fre 24-05-2019 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 22 Haderslev FK (2) Hviding IF/Kvik 70 3 K 1 B K 6 B Dommer C
109325 Lør 25-05-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2018/19 Liga SønderjyskE Oversidder 2 K 1 B Omk. C Dommer
105396 Lør 25-05-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2018/19 Liga SønderjyskE AGF 2 K 1 B Omk. C Dommer
565537 Lør 25-05-2019 13:00 U15 drenge Liga 2 (2004) - Forår 2019 Pulje 2 Haderslev FK Ringkøbing IF 11 K 3 B K 5 B Dommer A
519242 Lør 25-05-2019 13:00 U14 Drenge Liga 1 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 602 Haderslev FK Esbjerg fB  7 K 6 B K 4 B Dommer B
506772 Lør 25-05-2019 14:00 U17 Drenge Liga 1 (2002) 11M - forår 2019 Pulje 402 Haderslev FK S.f.B/Oure FA 12 K 3 A K 5 A Dommer A
251915 Lør 25-05-2019 14:45 U17 Drenge Ligaen 2018/19 Liga SønderjyskE Oversidder 4 K 6 B K 6 B Dommer
547955 Lør 25-05-2019 16:00 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 20 Haderslev FK (1) Gauerslund IF 4 K 1 A K 6 A Dommer C
570207 Søn 26-05-2019 11:00 U13 Drenge Liga 1 (2006) - Forår 2019 Pulje 1 Haderslev FK  Esbjerg fB  7 K 4 B K 6 B Dommer A
357264 Søn 26-05-2019 11:00 U13 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - forår 2019 Pulje 775 Haderslev FK BNS/Broager 15 K 3 B K 5 B Dommer B
355685 Søn 26-05-2019 12:00 U13 Drenge Liga 3 (2006) 11M - forår 2019 Pulje 730 Haderslev FK SUB Sønderborg Inter 13 K 3 A K 5 A Dommer C
508994 Søn 26-05-2019 12:00 U16 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 458 Haderslev FK Esbjerg fB 3 K 4 A K 6 A Dommer C
357568 Tir 28-05-2019 19:00 U18 Piger Liga 2 (2001-02) 11M/9M - forår 2019 Pulje 807 Haderslev FK Vojens GIE HFK er udgået    
568791 Tir 28-05-2019 19:00 Herrer Serie 4 - Forår 2019 Pulje 79 Haderslev FK Sdr. Hygum B 14 K 1 B K 5 B Dommer A
342460 Tir 28-05-2019 19:00 U16 Drenge Liga 4 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 478 Haderslev FK Aabenraa BK 13 K 4 A K 6 B Dommer B
Ons 29-05-2019 FS Hoptrup-Marstrup-Vilstrups Atletikstævne 2
354178 Ons 29-05-2019 19:00 U14 Drenge Liga 3 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 629 Haderslev FK Tønder/Højer/Bredebro  12 K 3 B K 5 B Dommer A
503206 Ons 29-05-2019 19:00 Kvindeserie Vest - Forår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Hatting/Torsted/Stensballe IK 4 K 13 K 14 Dommer C
509316 Tor 30-05-2019 11:30 U15 Drenge Liga 1 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 512 Haderslev FK  Vejle B  7 K 3 A K 5 A Dommer A
565546 Tor 30-05-2019 12:30 U15 drenge Liga 2 (2004) - Forår 2019 Pulje 2 Haderslev FK Spangsbjerg IF  14 K 4 B K 6 B Dommer B
Tor 30-05-2019 10:00 Vesterskovsløbet vejen ud for bane 13 til 15 er spærret
476172 Tor 30-05-2019 19:15 M+32 /7 - Forår Pulje 1 Haderslev FK Høje Kolstrup 10 D K 4 B K 6 B Dommer B
358429 Lør 01-06-2019 11:30 U15 Piger Liga 2 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 864 Haderslev FK Aarslev BK 15 K 11 K 12 Dommer B
520751 Lør 01-06-2019 13:00 U14 Piger Liga 1 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 892 Haderslev FK  Silkeborg IF Q 2 K 13 B K 14 B Dommer C
547964 Lør 01-06-2019 14:00 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 20 Haderslev FK (1) Billund IF 4 K 1 A K 6 A Dommer
548523 Lør 01-06-2019 16:00 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 22 Haderslev FK (2) Midtals IF 3 K 4 B K 5 B Dommer
355095 Søn 02-06-2019 10:30 U14 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2019 Pulje 674 Haderslev FK Christiansfeld IF 11 K 3 A K 5 A Dommer A
509100 Søn 02-06-2019 11:30 U15 Drenge Liga 1 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 512 Haderslev FK  S.f.B. 7 K 3 B K 5 B Dommer C
351650 Søn 02-06-2019 12:00 U15 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 541 Haderslev FK Gesten/Bække 13 K 4 B K 6 B Dommer B
519566 Søn 02-06-2019 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 602 Haderslev FK OB 7 K 4 A K 6 A Dommer B
365605 Søn 02-06-2019 13:00 U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - forår 2019 Pulje 914 Haderslev FK Fredericia KFUM 15 K 11 K 12 Dommer A
357570 Søn 02-06-2019 14:00 U18 Piger Liga 2 (2001-02) 11M/9M - forår 2019 Pulje 807 Haderslev FK Varde IF HFK er udgået    
341162 Søn 02-06-2019 14:00 U19 Drenge Liga 4 (2000-01) 11M/9M - forår 2019 Pulje 337 Haderslev FK Blåbjerg 14 K 3 B K 5 B Dommer C
660424 Tir 04-06-2019 18:00 U13 Drenge C1+C2/8 (2006) - Forår Pulje 3 Haderslev FK Jels IF 10 C K 5 A K 4 B Lokal
660549 Tir 04-06-2019 18:00 U13 Piger C1+C2/8 (2006) - Forår Pulje 1 Haderslev FK Toftlund IF 10 B K 11 K 12 Lokal
653140 Tir 04-06-2019 18:30 U14 Drenge C (2005) 8M - Forår  Pulje 95 Haderslev FK Vinding SF  10 C K 6 A K 5 B Lokal
615735 Tir 04-06-2019 19:00 Kvinde C2 7M  pulje 317 Haderslev FK Lunderskov B   10 D K 13 B K 14 B Dommer C
335324 Tir 04-06-2019 19:00 Kvinder Serie 1 - Forår 2019 Pulje 281 Haderslev FK Højer//Tønder 3 K 13 B K 14 B Dommer A
446248 Ons 05-06-2019 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 Haderslev FK (1) Vojens BI Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
358503 Tor 06-06-2019 19:00 U15 Piger Liga 2 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 864 Haderslev FK Blåbjerg 15 K 11 K 12 Dommer B
355691 Tor 06-06-2019 19:00 U13 Drenge Liga 3 (2006) 11M - forår 2019 Pulje 730 Haderslev FK Kolding B 7 K 3 A K 6 A Dommer B
568803 Tor 06-06-2019 19:00 Herrer Serie 4 - Forår 2019 Pulje 79 Haderslev FK Lunderskov B 13 K 1 B K 5 B Dommer B
446247 Tor 06-06-2019 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 Haderslev FK (2) Hammelev SUF 14 K 4 A K 6 A Dommer A
476201 Tor 06-06-2019 19:15 M+32 /7 - Forår Pulje 1 Haderslev FK Hjordkær UIF 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
548525 Fre 07-06-2019 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 22 Haderslev FK (2) Vojens BI  3 K 1 B K 6 B Dommer C
Fre 07-06-2019 Haderslev Cup 2019 Haderslev Cup 2019 Alle K 1 til K 14
Lør 08-06-2019 Haderslev Cup 2019 Haderslev Cup 2019 Alle K 1 til K 14
  Søn 09-06-2019 Haderslev Cup 2019 Haderslev Cup 2019 Alle K 1 til K 14
Man 10-06-2019 Haderslev Cup 2019 Haderslev Cup 2019 Alle K 1 til K 14
503273 Man 10-06-2019 16:00 Kvindeserie Vest - Forår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Oure Fodbold Akademi 2 K 13 K 14 Dommer C
615740 Tir 11-06-2019 19:00 Kvinde C2 7M  pulje 317 Haderslev FK Kolding B    10 D K 13 B K 14 B Dommer C
506393 Tir 11-06-2019 19:00 U17 Drenge Liga 1 (2002) 11M - forår 2019 Pulje 402 Haderslev FK Vejle B 7 K 6 B K 11 Dommer
355098 Tir 11-06-2019 19:00 U14 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2019 Pulje 674 Haderslev FK Vejen SF 14 K 3 A K 5 A Dommer A
342466 Tir 11-06-2019 19:00 U16 Drenge Liga 4 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 478 Haderslev FK Rødding IF 13 K 4 A K 6 B Dommer B
357703 Tir 11-06-2019 19:00 U16 Piger Liga 2 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 825 Haderslev FK  Jerne IF 4 K 13 A K 14 A Dommer C
  Tir 11-06-2019   DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2004) Finale             
  Ons 12-06-2019 08:00 skolernes atletikdag  indtil 13:00     7      
  Ons 12-06-2019   DBU Jylland Pokal U16 Piger/11 (2003) Finale             
  Tor 13-06-2019   DBU Jylland Pokal U14 Piger/11 (2005) Finale             
568807 Tor 13-06-2019 19:00 Herrer Serie 4 - Forår 2019 Pulje 79 Haderslev FK Rødding IF 13 K 1 B K 5 B Dommer B
476208 Tor 13-06-2019 19:15 M+32 /7 - Forår Pulje 1 Haderslev FK Bov IF 10 D K 4 B K 6 B Dommer B
547969 Fre 14-06-2019 19:00 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 20 Haderslev FK (1) Ammitsbøl/Egtved 4 K 1 A K 6 A Dommer C
570219 Lør 15-06-2019 10:00 U13 Drenge Liga 1 (2006) - Forår 2019 Pulje 1 Haderslev FK  OB 7 K 4 B K 6 B Dommer A
354187 Lør 15-06-2019 11:00 U14 Drenge Liga 3 (2005) 11M - forår 2019 Pulje 629 Haderslev FK Kolding B 12 K 3 B K 5 B Dommer B
509406 Lør 15-06-2019 11:30 U15 Drenge Liga 1 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 512 Haderslev FK  Horsens fS  7 K 3 A K 5 A Dommer A
503279 Lør 15-06-2019 12:30 Kvindeserie Vest - Forår 2019 Pulje 272 Haderslev FK VSK Aarhus 2 K 13 K 14 Dommer C
506806 Lør 15-06-2019 13:00 U17 Drenge Liga 1 (2002) 11M - forår 2019 Pulje 402 Haderslev FK Ikast FC 12 K 3 A K 5 A Dommer A
335333 Søn 16-06-2019 10:30 Kvinder Serie 1 - Forår 2019 Pulje 281 Haderslev FK Varde IF 3 K 13 B K 14 B Dommer A
357274 Søn 16-06-2019 11:00 U13 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - forår 2019 Pulje 775 Haderslev FK Oversidder 15 K 3 B K 5 B Dommer B
351658 Søn 16-06-2019 12:00 U15 Drenge Liga 4 (2004) 11M - forår 2019 Pulje 541 Haderslev FK Vejen SF (2) 13 K 4 B K 6 B Dommer C
509005 Søn 16-06-2019 12:00 U16 Drenge Liga 2 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 458 Haderslev FK Tarup/Paarup IF 3 K 1 B Omk. C Dommer C
357706 Søn 16-06-2019 12:00 U16 Piger Liga 2 (2003) 11M - forår 2019 Pulje 825 Haderslev FK  Kolding B 15 K 11 K 12 Dommer A
570038 Søn 16-06-2019 12:30 U15 drenge Liga 2 (2004) - Forår 2019 Pulje 2 Haderslev FK Nyborg G & IF 12 K 3 A K 5 A Dommer B
365615 Søn 16-06-2019 13:00 U14 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - forår 2019 Pulje 914 Haderslev FK MG & BK 14 K 13 A K 14 A Dommer C
341172 Søn 16-06-2019 14:00 U19 Drenge Liga 4 (2000-01) 11M/9M - forår 2019 Pulje 337 Haderslev FK Ribe BK 11 K 4 A K 6 A Dommer B
481896 Man 17-06-2019 19:00 M+55 /7 - Forår Pulje 3 Haderslev FK Oversidder 10 B K 4 B K 6 B Dommer B
476210 Tor 20-06-2019 19:15 M+32 /7 - Forår Pulje 1 Haderslev FK Oversidder 10 D K 4 B K 6 B Dommer B
446262 Tor 20-06-2019 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 Haderslev FK (2) Starup UIF (H) Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
446263 Tor 20-06-2019 19:00 M+32 /11 - Forår Pulje 3 Haderslev FK (1) Løjt IF 14 K 4 A K 6 A Dommer A
548556 Lør 22-06-2019 13:30 Herrer Serie 2 - Forår 2019 Pulje 22 Haderslev FK (2) Rødding IF 3 K 1 B K 6 B Dommer C
Man 01-07-2019 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK DBU's Fodboldskole i Haderslev FK 8 til 15 alle alle
Tir 02-07-2019 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK DBU's Fodboldskole i Haderslev FK 8 til 15 alle alle
Ons 03-07-2019 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK DBU's Fodboldskole i Haderslev FK 8 til 15 alle alle
Tor 04-07-2019 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK DBU's Fodboldskole i Haderslev FK 8 til 15 alle alle
Fre 05-07-2019 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK DBU's Fodboldskole i Haderslev FK 8 til 15 alle alle
Lør 10-08-2019 10:00 U 8-9-10 drenge 5-mands til 14:00 Haderslev FK 9A-B-C-D