Uge 25 til 28
W1siziisijiwmtcvmdcvmjuvotizdmz0b3i5m19iyw5uzxjfmi5wbmcixv0?sha=72f09f593d93faf0
Hjemmekampe fra uge 25 til uge 28 opdateret 04-06-2020

Hjemmekampe for Haderslev FK/SønderjyskE

Alt kampe er AFLYST

foreløbigt ind til 10-06-2020


Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold Bane Omkl. hjemme Omkl.  ude Omkl. dommer
131111 Søn 07-06-2020 17:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Silkeborg IF Sydbank Park K 2 K 1 K 6 A
826088 Ons 10-06-2020 18:30 Sydbank pokalen   SønderjyskE AC Horsens Sydbank Park K 2 K 1 K 6 A
407360 Tor 11-06-2020 18:45 U10 Drenge B (2010) 5M - 2020 Cup Pulje 35 Haderslev FK Dalby GF Bane 9 B
414171 Tor 11-06-2020 18:45 U10 Drenge C (2010) 5M - 2020 Cup Pulje 72 Haderslev FK Nord-Als B Bane 9 C
397059 Fre 12-06-2020 19:00 Herrer Serie 2 - 2020 Cup Pulje 20 Haderslev FK Hviding IF/Kvik 70 Bane 4
372600 Lør 13-06-2020 11:00 U11 Drenge A1 (2009) 8M - 2020 Cup Pulje 151 Haderslev FK Erritsø GIF Bane 10 A
421713 Lør 13-06-2020 11:00 U13 Drenge Liga 5 (207) 11M - 2020 Cup Pulje 770 Haderslev FK Vejen SF Bane 15
404683 Lør 13-06-2020 12:00 U16 Drenge Liga 4 (2004) 11M - 2020 Cup Pulje 475 Haderslev FK Sædding/G IF Bane 13
986327 Lør 13-06-2020 12:30 Kvindeserie Vest - 2020 Cup Pulje 271 Haderslev FK Silkeborg IF Q Bane 4
408293 Lør 13-06-2020 13:00 U15 Drenge Liga 5 (2005) 11M - 2020 Cup Pulje 560 Haderslev FK Esbjerg fB (1) Bane 12
987504 Lør 13-06-2020 15:30 Herrer Serie 6 - 2020 Cup Pulje 138 Haderslev FK (2) Tinglev IF Bane 3
736011 Tir 16-06-2020 18:30 DBU Jylland Pokal U19 Drenge/11 (2001-02) Viby IF (L1/302)   SønderjyskE (Liga) Viby Idrætspark - kunstgræs    
180912 Tir 16-06-2020 19:00 DBU Jylland Pokal U15 Drenge/11 (2005) Thisted FC (L2/513)   SønderjyskE (Liga) Thisted Kunstgræsbane      
                 
386192 Ons 17-06-2020 19:00 DBU Jylland Pokal U17 Drenge/11 (2003) Viborg FF (Div.)   SønderjyskE (Liga) Viborg FF´s anlæg      
387197 Ons 17-06-2020 19:00 U11 Drenge C (2009)  8M - 2020 Cup Pulje 220 Haderslev FK Kolding B Bane 10 A
372338 Lør 20-06-2020 11:00 U12 Drenge A1 (2008) 8M - 2020 Cup Pulje 86 Haderslev FK Rødekro IF Bane 10 B
385560 Lør 20-06-2020 11:00 U11 Drenge B (2009) 8M - 2020 Cup Pulje 187 Haderslev FK Løgum IF Bane 10 C
414707 Lør 20-06-2020 11:00 U13 Drenge Liga 2B (2007) 11M - 2020 Cup Pulje 725 Haderslev FK MG & BK Bane 12
986419 Lør 20-06-2020 11:00 U12 Drenge A2 (2008) 8M - 2020 Cup Pulje 100 Haderslev FK Seest B Bane 10 D
987382 Lør 20-06-2020 11:00 U10 Drenge A1 (2010) 5M - 2020 Cup Pulje 4 Haderslev FK Esbjerg fB Bane 9 A
911796 Lør 20-06-2020 13:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Esbjerg fB Bane 7 K 5 B Omklædning C Dommer A
399146 Lør 20-06-2020 13:00 U17 Drenge Liga 1/2 (2003) 11M - 2020 Cup Pulje 406 Haderslev FK Varde IF (Liga 1) Bane 4
407455 Lør 20-06-2020 13:00 U15 Drenge Liga 2 (2005) 11M - 2020 Cup Pulje 517 Haderslev FK Fredericia KFUM Bane 15
421901 Lør 20-06-2020 15:00 U16 Piger Liga 1A/B (2004) 11M - 2020 Cup Pulje 822 Haderslev FK (1A) Varde IF  Bane 4
987499 Lør 20-06-2020 15:30 Herrer Serie 6 - 2020 Cup Pulje 137 Haderslev FK (1) Hviding IF/Kvik 70 Bane 11
279048 Lør 20-06-2020 19:00 DBU Jylland Pokal U15 Piger/11 (2005) Pulje 1 Haderslev FK (L1A/851) AaB (L1/851) Bane 4 K 13 B K 14 B Dommer C
414231 Tor 25-06-2020 19:00 U10 Drenge C (2010) 5M - 2020 Cup Pulje 72 Haderslev FK Starup UIF (H) Bane 9 B
397063 Fre 26-06-2020 19:00 Herrer Serie 2 - 2020 Cup Pulje 20 Haderslev FK Sønderborg Boldklub Bane 4
414758 Lør 27-06-2020 11:00 U13 Drenge Liga 2B (2007) 11M - 2020 Cup Pulje 725 Haderslev FK Erritsø GIF Bane 13
986422 Lør 27-06-2020 11:00 U12 Drenge A2 (2008) 8M - 2020 Cup Pulje 100 Haderslev FK Løjt IF Bane 10 D
372342 Lør 27-06-2020 11:00 U12 Drenge A1 (2008) 8M - 2020 Cup Pulje 86 Haderslev FK FC Sønderborg Bane 10 C
399149 Lør 27-06-2020 12:00 U17 Drenge Liga 1/2 (2003) 11M - 2020 Cup Pulje 406 Haderslev FK Andrup IF Bane 3
421904 Lør 27-06-2020 15:00 U16 Piger Liga 1A/B (2004) 11M - 2020 Cup Pulje 822 Haderslev FK (1A) Oversidder Bane 4
393057 Lør 27-06-2020 15:30 Herrer Serie 6 - 2020 Cup Pulje 138 Haderslev FK (2) Hjordkær UIF Bane 12
  Man 29-06-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole Alle Baner alle omklædningsrum
  Tir 30-06-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole Alle Baner alle omklædningsrum
 
  Oms 01-07-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole Alle Baner alle omklædningsrum
  Tor 02-07-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole Alle Baner alle omklædningsrum
  Fre 03-07-2020 09:00 DBU's Fodboldskole i Haderslev FK kl. 15:00 DBU Fodboldskole Alle Baner alle omklædningsrum
Ons 07-10-2020 09:00 DMI - Forsvarets DM indtil 17:00 DMI - Forsvarets DM 8 til 12
Tor 08-10-2020 09:00 DMI - Forsvarets DM indtil 14:00 DMI - Forsvarets DM 8 til 12