Uge 28 til 52

Hjemmekampe fra uge 28 til uge 52 opdateret 09-07-2019

Hjemmekampe for Haderslev FK/SønderjyskE


K. nr. Dag Dato Kl. Række Pulje Hjemmehold Udehold Bane Omkl. Hjem Omkl. ude Omkl. dommer
117978 Søn 14-07-2019 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Randers FC 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
226553 Man 15-07-2019   Reserveligaen - efterår Pulje 2 SønderjyskE Oversidder 2 K 2 K 1 Dommer C
Tir 23-07-2019 13:00 Træn fodbold med en Superliga-spiller indtil kl. 15:00 3 K 6 B K 11 B
Ons 24-07-2019 13:00 Træn fodbold med en Superliga-spiller indtil kl. 15:00 3 K 6 B K 11 B
185345 Fre 26-07-2019 13:00 U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Hamborg SV 2 K 1 B K 6 B Dommer C
225731 Fre 26-07-2019 19:00 Herre Serie 1 / Træningskamp Privat Haderslev FK Vejen SF 4 K 1 B K 5 B Dommer C
966392 Man 29-07-2019 15:30 U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 11:11 Privat Haderslev FK St. Pauli Klosterhallen
966391 Man 29-07-2019 16:30 U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 11:11 Privat Haderslev FK U12 Dr. 11:11 St. Pauli Klosterhallen
966390 Man 29-07-2019 16:30 U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Privat Haderslev FK St. Pauli Klosterhallen
966389 Man 29-07-2019 18:00 U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Flensborg Klosterhallen
324491 Tir 30-07-2019 19:00 Herre Serie 1 / Træningskamp Privat Haderslev FK Ribe BK 4 K 1 B K 5 B Dommer C
Ons 31-07-2019 13:00 Træn fodbold med en Superliga-spiller indtil kl. 15:00 3 K 6 B K 11 B
863578 Ons 31-07-2019 15:00 U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Privat Haderslev FK Kiel Klosterhallen
863581 Fre 02-08-2019 10:30 U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 11:11 Privat Haderslev FK Kiel Klosterhallen
863580 Fre 02-08-2019 12:00 U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 11:11 Privat Haderslev FK Kiel Klosterhallen
863579 Fre 02-08-2019 12:00 U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Privat Haderslev FK HSV Klosterhallen  
863582 Fre 02-08-2019 10:30 U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Kiel Klosterhallen
118019 Lør 03-08-2019 16:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE F.C. København 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
373091 Søn 04-08-2019 13:30 U19 Drenge Ligaen (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Flensborg 4 K 1 B K 6 B Dommer C
Tir 06-08-2019 13:00 Træn fodbold med en Superliga-spiller indtil kl. 15:00 3 K 6 B K 11 B
979668 Tir 06-08-2019 18:00 U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK SUB Sønderborg Inter 4 K 1 B K 6 B Dommer C
Ons 07-08-2019 13:00 Træn fodbold med en Superliga-spiller indtil kl. 15:00 3 K 6 B K 11 B
Lør 10-08-2019 10:00 U 8-9-10 drenge 5-mands til 14:00 Haderslev FK 9A-B-C-D
394397 Lør 10-08-2019 11:00 90 minutter / Træningskamp Privat Haderslev FK  Silkeborg IF  7 K 1 B K 5 B Dommer C
443844 Lør 10-08-2019 12:30 Kvindeserie Vest - Efterår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Oure Fodbold Akademi 2 K 13  K 14 Dommer C
909648 Lør 10-08-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Oversidder 2 K 1 B K 11 Dommer
280171 Lør 10-08-2019 12:30 U13 Drenge Liga 1 / Træningskamp 8:8 Privat Haderslev FK Silkeborg IF 7 K 3 B K 5 B Dommer A
576900 Lør 10-08-2019 13:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 949 Haderslev FK Vamdrup IF 10 C K 11 A K 12 A Dommer A
576639 Lør 10-08-2019 13:00 U14 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 915 Haderslev FK Vejle Kammeraterne 15 K 11 A K 12 A Dommer A
170514 Lør 10-08-2019 15:30 Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 190 Haderslev FK Sdr. Hygum B 11 K 4 A K 6 A Dommer B
600116 Lør 10-08-2019 16:00 Herrer Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 10 Haderslev FK Hedensted IF 4 K 1 B K 5 B Dommer C
168003 Søn 11-08-2019 14:00 Herrer Serie 5 - Efterår 2019 Pulje 144 Haderslev FK (2) Agerskov S 12 K 4 B K 6 B Dommer A
563380 Søn 11-08-2019 13:00 U16 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2019 Pulje 824 Haderslev FK  Oversidder 14 K 13 B K 14 B Dommer A
118027 Man 12-08-2019 19:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE AGF 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
460408 Tir 13-08-2019 19:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - efterår 2019 Pulje 302 Haderslev FK FC Sønderborg 4 K 1 B K 6 B Dommer C
Ons 14-08-2019 16:00 Træn fodbold med en Superliga-spiller indtil kl. 18:00 2 K 6 B K 11 B
457774 Ons 14-08-2019 18:30 Sydbank Kvindepokalen 2019/20 Pulje 1 Haderslev FK Vejle Boldklub 2 K 13  K 14 Dommer C
488571 Tor 15-08-2019 19:00 U17 Drenge Liga 2 Kval (2003) 11M - efterår 2019 Pulje 409 Haderslev FK Tarup/Paarup IF 12 K 1 B K 6 B Dommer A
167630 Tor 15-08-2019 19:00 Herrer Serie 5 - Efterår 2019 Pulje 143 Haderslev FK (1) Christiansfeld IF 7 K 4 B K 6 B Dommer A
274978 Tor 15-08-2019 19:00 M+32 B/11 - Efterår 2 Haderslev FK (1) Haderslev FK (2) Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
979083 Tor 15-08-2019 18:00 U12 Drenge C/8 (2008) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Jels IF 6 A. K 5 B K 6 B Lokal
563388 Tor 15-08-2019 19:00 U16 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2019 Pulje 824 Haderslev FK  Give 14 K 13 B K 14 B Dommer A
154211 Fre 16-08-2019 19:00 Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 45 Haderslev FK Skærbæk B 3 K 1 A K 5 A Dommer A
605217 Lør 17-08-2019 11:00 U13 Drenge Liga 1A (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 701 Haderslev FK FK Viborg 10 D K 5 B K 6 B Dommer A
576905 Lør 17-08-2019 13:00 U13 Piger Liga 2 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 949 Haderslev FK MG & BK 10 C K 11 A K 12 A Dommer A
530150 Lør 17-08-2019 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 602 Haderslev FK  Esbjerg fB  4 K 3 A K 5 A Dommer A
571203 Lør 17-08-2019 13:00 U15 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 878 Haderslev FK Bov IF 4 K 13 B K 14 B Dommer B
168008 Søn 18-08-2019 14:00 Herrer Serie 5 - Efterår 2019 Pulje 144 Haderslev FK (2) Rødekro IF 12 K 4 B K 6 B Dommer A
373011 Søn 18-08-2019 11:00 Jysk-Fynsk - U10 (2010) - kval. stævne 18. aug. Pulje 3 Haderslev FK FBS Als 9 C K 3 A K 5 A Dommer A
373010 Søn 18-08-2019 11:00 Jysk-Fynsk - U10 (2010) - kval. stævne 18. aug. Pulje 3 Ribe BK Esbjerg fB 9 D K 3 B K 5 B Dommer B
373012 Søn 18-08-2019 11:40 Jysk-Fynsk - U10 (2010) - kval. stævne 18. aug. Pulje 3 Ribe BK Haderslev FK 9 C K 3 A K 5 A Dommer A
373013 Søn 18-08-2019 11:40 Jysk-Fynsk - U10 (2010) - kval. stævne 18. aug. Pulje 3 Esbjerg fB FBS Als 9 D K 3 B K 5 B Dommer B
373042 Søn 18-08-2019 12:20 Jysk-Fynsk - U10 (2010) - kval. stævne 18. aug. Pulje 3 FBS Als Ribe BK 9 C K 3 A K 5 A Dommer A
373043 Søn 18-08-2019 12:20 Jysk-Fynsk - U10 (2010) - kval. stævne 18. aug. Pulje 3 Esbjerg fB Haderslev FK 9 D K 3 B K 5 B Dommer B
537578 Søn 18-08-2019 11:00 U13 Drenge Liga 2 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 732 Haderslev FK Harreslev-K. UF 10 C K 5 A K 6 A Dommer B
531975 Søn 18-08-2019 14:00 U14 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 627 Haderslev FK Bredballe IF 14 K 3 B K 5 B Dommer B
508687 Søn 18-08-2019 12:00 U16 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2019 Pulje 466 Haderslev FK Dybbøl IU 12 K 3 B K 4 B Dommer B
600123 Tir 20-08-2019 19:00 Herrer Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 10 Haderslev FK Aabenraa BK 4 K 1 B K 5 B Dommer C
443852 Tir 20-08-2019 18:30 Kvindeserie Vest - Efterår 2019 Pulje 272 Haderslev FK KoldingQ 4 K 13  K 14 Dommer C
456917 Tir 20-08-2019 19:00 M+55 /7 (6-mands) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Aabenraa BK 10 D K 1 B K 6 B Dommer A
979954 Tir 20-08-2019 18:00 U14/U15 Drenge C/8 (2006-05) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Toftlund IF 6 A. K 4 B K 6 B Lokal
Ons 21-08-2019 16:00 Træn fodbold med en Superliga-spiller indtil kl. 18:00 2 K 6 B K 11 B
978704 Ons 21-08-2019 18:00 U11 Drenge B/8 (2009) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Starup UIF (A) 6 A. K 4 A K 6 A Lokal
978705 Ons 21-08-2019 18:00 U11 Drenge B/8 (2009) - Efterår Pulje 3 Aabenraa BK Rødekro IF (A) 6 B. K 4 B K 6 B Lokal
978706 Ons 21-08-2019 18:35 U11 Drenge B/8 (2009) - Efterår Pulje 3 Starup UIF (A) Høje Kolstrup 6 A. K 4 A K 6 A Lokal
978707 Ons 21-08-2019 18:35 U11 Drenge B/8 (2009) - Efterår Pulje 3 Rødekro IF (A) Vojens BI 6 B. K 4 B K 6 B Lokal
978708 Ons 21-08-2019 19:10 U11 Drenge B/8 (2009) - Efterår Pulje 3 Høje Kolstrup Aabenraa BK 6 A. K 4 A K 6 A Lokal
978709 Ons 21-08-2019 19:10 U11 Drenge B/8 (2009) - Efterår Pulje 3 Vojens BI Haderslev FK 6 B. K 4 B K 6 B Lokal
167633 Tor 22-08-2019 19:00 Herrer Serie 5 - Efterår 2019 Pulje 143 Haderslev FK (1) Vojens BI 7 K 4 B K 6 B Dommer A
274982 Tor 22-08-2019 19:00 M+32 B/11 - Efterår 2 Haderslev FK (2) Hammelev SUF Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
436116 Tor 22-08-2019 19:15 M+40 /7 (6-mands) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Tinglev IF 10 D K 1 B K 6 B Dommer A
980511 Tor 22-08-2019 18:00 U16/U17 Drenge C/8 (2004) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK Bov IF 10 C K 5 B K 6 B Dommer B
154220 Lør 24-08-2019 16:00 Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 45 Haderslev FK Aabenraa BK 3 K 1 A K 5 A Dommer A
170526 Lør 24-08-2019 15:30 Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 190 Haderslev FK Øster Lindet B 11 K 4 A K 6 A Dommer B
980727 Lør 24-08-2019 11:00 Herresenior C1/7 - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Jels IF 10 D K 3 A K 6 A Dommer B
530155 Lør 24-08-2019 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 602 Haderslev FK  MG & BK 4 K 3 A K 5 A Dommer A
910710 Lør 24-08-2019 17:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Brøndby IF 7 K 3 B K 4 B Dommer
570353 Lør 24-08-2019 11:00 U15 Piger Liga 1 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 853 Haderslev FK FC Horsens 4 K 13 B K 14 B Dommer B
571206 Lør 24-08-2019 13:00 U15 Piger Liga 3 (2005) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 878 Haderslev FK Bjert IF 4 K 13 B K 14 B Dommer B
910417 Lør 24-08-2019 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Brøndby 2 K 6 B K 12 Dommer
909694 Lør 24-08-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Brøndby 2 K 1 B K 11 Dommer
118041 Søn 25-08-2019 16:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE FC Midtjylland 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
447165 Søn 25-08-2019 13:00 Kvinder Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 281 Haderslev FK Toftlund IF 13 K 13 B K 14 B Dommer A
978865 Søn 25-08-2019 10:00 U12 Drenge A/8 (2008) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Ribe BK 10 C K 3 B K 6 B Lokal
528934 Søn 25-08-2019 12:00 U15 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 567 Haderslev FK Gråsten/Broager 11 K 4 B K 6 B Dommer B
508692 Søn 25-08-2019 12:00 U16 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2019 Pulje 466 Haderslev FK Vamdrup IF 12 K 3 B K 4 B Dommer B
226568 Man 26-08-2019 Reserveligaen - efterår Pulje 2 SønderjyskE Oversidder 2 K 2 K 1 Dommer C
558475 Ons 28-08-2019 18:30 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 786 Haderslev FK Bramming/Tjæreborg 10 B. K 5 B K 6 B Dommer B
225732 Ons 28-08-2019 18:30 U17 Drenge Liga (DBU) / Træningskamp Privat Haderslev FK Horsens Freja 4 K 1 B K 6 B Dommer C
570405 Tor 29-08-2019 18:30 U15 Piger Liga 1 (2005) 11M - efterår 2019 Pulje 853 Haderslev FK KoldingQ 4 K 13 B K 14 B Dommer B
275007 Tor 29-08-2019 19:00 M+32 B/11 - Efterår 2 Haderslev FK (1) Skærbæk B Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
979092 Tor 29-08-2019 18:00 U12 Drenge C/8 (2008) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Hammelev SUF 6 B. K 5 A K 6 A Lokal
600137 Lør 31-08-2019 16:00 Herrer Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 10 Haderslev FK Egen UI 4 K 1 B K 5 B Dommer C
170529 Lør 31-08-2019 15:30 Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 190 Haderslev FK Skodborg IF 11 K 4 A K 6 A Dommer B
171407 Lør 31-08-2019 11:00 Jysk-Fynsk - U11 Drenge (2009) - 1. runde Liga 2B Haderslev FK  AABK/Løjt 10 D K 3 B K 6 B Dommer A
605229 Lør 31-08-2019 11:00 U13 Drenge Liga 1A (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 701 Haderslev FK Næsby BK 10 D K 5 B K 6 B Dommer A
576649 Lør 31-08-2019 13:00 U14 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 915 Haderslev FK Dalby GF 15 K 11 A K 12 A Dommer A
978869 Søn 01-09-2019 10:00 U12 Drenge A/8 (2008) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Vojens BI 10 D K 3 A K 6 A Lokal
537594 Søn 01-09-2019 11:00 U13 Drenge Liga 2 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 732 Haderslev FK Hviding IF 10 C K 5 A K 6 A Dommer B
528937 Søn 01-09-2019 12:00 U15 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 567 Haderslev FK Varnæs/Bovrup IF 11 K 4 B K 6 B Dommer B
488578 Søn 01-09-2019 12:00 U17 Drenge Liga 2 Kval (2003) 11M - efterår 2019 Pulje 409 Haderslev FK MG & BK 12 K 1 B K 6 B Dommer A
460419 Søn 01-09-2019 16:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - efterår 2019 Pulje 302 Haderslev FK Herning Fremad 4 K 1 B K 6 B Dommer C
226559 Man 02-09-2019 13:00 Reserveligaen - efterår Pulje 2 SønderjyskE AC Horsens 2 K 2 K 1 Dommer C
577243 Tir 03-09-2019 18:30 U13 Piger Liga 2 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 949 Haderslev FK Team VAB 10 C K 11 A K 12 A Dommer A
563403 Tir 03-09-2019 18:30 U16 Piger Liga 2 (2004) 11M - efterår 2019 Pulje 824 Haderslev FK  EGB 14 K 13 B K 14 B Dommer A
488583 Tir 03-09-2019 19:00 U17 Drenge Liga 2 Kval (2003) 11M - efterår 2019 Pulje 409 Haderslev FK Vojens GIE 7 K 1 B K 6 B Dommer A
168016 Ons 04-09-2019 19:00 Herrer Serie 5 - Efterår 2019 Pulje 144 Haderslev FK (2) Hoptrup/Marstrup IF 7 K 4 B K 6 B Dommer A
576657 Ons 04-09-2019 18:30 U14 Piger Liga 3 (2006) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 915 Haderslev FK Aabenraa BK 15 K 11 A K 12 A Dommer A
979961 Ons 04-09-2019 17:30 U14/U15 Drenge C/8 (2006-05) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK AabK/TIF 6 A. K 4 B K 6 B Lokal
436124 Tor 05-09-2019 18:30 M+40 /7 (6-mands) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Hjordkær UIF 10 D K 1 B K 6 B Dommer A
978419 Tor 05-09-2019 17:30 U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Hammelev SUF 6 A. K 4 A K 6 A Lokal
978420 Tor 05-09-2019 17:30 U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Løjt IF Christiansfeld/Fjelstrup IF 6 B. K 4 B K 6 B Lokal
978421 Tor 05-09-2019 18:10 U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Christiansfeld/Fjelstrup IF Toftlund IF 6 A. K 4 A K 6 A Lokal
978422 Tor 05-09-2019 18:10 U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Hammelev SUF Hovslund GF 6 B. K 4 B K 6 B Lokal
978423 Tor 05-09-2019 18:50 U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Hovslund GF Løjt IF 6 A. K 4 A K 6 A Lokal
978424 Tor 05-09-2019 18:50 U11 Drenge C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Toftlund IF Haderslev FK 6 B. K 4 B K 6 B Lokal
980759 Lør 07-09-2019 11:00 Herresenior C1/7 - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Sdr. Hygum B (1) 10 D K 3 A K 6 A Dommer B
443863 Lør 07-09-2019 12:30 Kvindeserie Vest - Efterår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Fredericia KF 2 K 13  K 14 Dommer C
910728 Lør 07-09-2019 14:45 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Oversidder 7 K 3 B K 4 B Dommer
910447 Lør 07-09-2019 12:30 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Oversidder 2 K 6 B K 12 Dommer
993074 Lør 07-09-2019 10:00 U8 Drenge A/5 (2012) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK Sønderborg Fremad (1) 9 A. omk. C Omk. C Lokal
993075 Lør 07-09-2019 10:00 U8 Drenge A/5 (2012) - Efterår Pulje 1 Aabenraa BK Sønderborg Fremad (2) 9 B. omk. C Omk. C Lokal
993076 Lør 07-09-2019 10:30 U8 Drenge A/5 (2012) - Efterår Pulje 1 Sønderborg Fremad (2) Skærbæk UBK 9 A. omk. C Omk. C Lokal
993077 Lør 07-09-2019 10:30 U8 Drenge A/5 (2012) - Efterår Pulje 1 Sønderborg Fremad (1) Aabenraa BK 9 B. omk. C Omk. C Lokal
993078 Lør 07-09-2019 11:00 U8 Drenge A/5 (2012) - Efterår Pulje 1 Skærbæk UBK Haderslev FK 9 A. omk. C Omk. C Lokal
458124 Lør 07-09-2019 10:00 U9 Drenge A/5 (2011) - Efterår  Pulje 1 Haderslev FK (1) Starup UIF 9 C. omk. C Omk. C Lokal
458125 Lør 07-09-2019 10:40 U9 Drenge A/5 (2011) - Efterår  Pulje 1 Starup UIF Bov IF 9 C. omk. C Omk. C Lokal
458126 Lør 07-09-2019 11:20 U9 Drenge A/5 (2011) - Efterår  Pulje 1 Bov IF Haderslev FK (1) 9 C. omk. C Omk. C Lokal
447172 Søn 08-09-2019 13:00 Kvinder Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 281 Haderslev FK KoldingQ 13 K 13 B K 14 B Dommer A
794399 Søn 08-09-2019 10:00 U10 Drenge B/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Haderslev FK Starup UIF (H) 9 D K 4 B K 6 B Lokal
794400 Søn 08-09-2019 10:00 U10 Drenge B/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Løjt IF Hammelev SUF 9 C K 4 A K 6 A Lokal
794401 Søn 08-09-2019 10:40 U10 Drenge B/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Hammelev SUF Vojens BI 9 D K 4 B K 6 B Lokal
794402 Søn 08-09-2019 10:40 U10 Drenge B/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Starup UIF (H) Løjt IF 9 C K 4 A K 6 A Lokal
794403 Søn 08-09-2019 11:20 U10 Drenge B/5 (2010) - Efterår Pulje 3 Vojens BI Haderslev FK 9 D K 4 B K 6 B Lokal
531983 Søn 08-09-2019 14:00 U14 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 627 Haderslev FK Kolding B 14 K 3 B K 5 B Dommer B
996848 Søn 08-09-2019 10:00 U8/U9 Piger /5 (2012/2011) - Efterår  Pulje 2 Haderslev FK Hammelev SUF (U8) 9 A. K 11 A K 12 A Lokal
996849 Søn 08-09-2019 10:30 U8/U9 Piger /5 (2012/2011) - Efterår  Pulje 2 Hammelev SUF (U8) Hoptrup/Marstrup IF  9 A. K 11 A K 12 A Lokal
996850 Søn 08-09-2019 11:00 U8/U9 Piger /5 (2012/2011) - Efterår  Pulje 2 Hoptrup/Marstrup IF  Haderslev FK 9 A. K 11 A K 12 A Lokal
456925 Tir 10-09-2019 18:30 M+55 /7 (6-mands) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Bov IF 10 D K 1 B K 6 B Dommer A
978758 Tir 10-09-2019 17:30 U11 Piger C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Rødding IF 10 B. K 11 A K 12 A Lokal
978759 Tir 10-09-2019 17:30 U11 Piger C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Oversidder Hammelev SUF 10 A. K 11 B K 12 B Lokal
978760 Tir 10-09-2019 18:10 U11 Piger C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Hammelev SUF Team VAB 10 B. K 11 A K 12 A Lokal
978761 Tir 10-09-2019 18:10 U11 Piger C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Rødding IF Løjt IF 10 A. K 11 B K 12 B Lokal
978762 Tir 10-09-2019 18:50 U11 Piger C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Løjt IF Oversidder 10 B. K 11 A K 12 A Lokal
978763 Tir 10-09-2019 18:50 U11 Piger C/8 (2009) - Efterår Pulje 2 Team VAB Haderslev FK 10 A. K 11 B K 12 B Lokal
980535 Tir 10-09-2019 18:30 U16/U17 Drenge C/8 (2004) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK Nord-Als B 10 C K 5 B K 6 B Dommer B
558482 Ons 11-09-2019 18:30 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 786 Haderslev FK Holsted FB 10 B. K 5 B K 6 B Dommer B
459909 Tor 12-09-2019 18:30 Jysk-Fynsk - U12 Drenge (2008) - 1. runde Liga 1A Haderslev FK Esbjerg fB 10 D K 3 B K 6 B Dommer A
275011 Tor 12-09-2019 18:30 M+32 B/11 - Efterår 2 Haderslev FK (2) Løjt IF Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
436127 Tor 12-09-2019 18:30 M+40 /7 (6-mands) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Bredebro IF 10 D K 1 B K 6 B Dommer A
980541 Tor 12-09-2019 17:30 U16/U17 Drenge C/8 (2004) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK Stepping IF 10 C K 5 B K 6 B Dommer B
154234 Fre 13-09-2019 18:00 Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 45 Haderslev FK Høm/Seem UIF 3 K 1 A K 5 A Dommer A
600145 Lør 14-09-2019 16:00 Herrer Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 10 Haderslev FK Bov IF 4 K 1 B K 5 B Dommer C
910744 Lør 14-09-2019 12:30 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Silkeborg IF 7 K 3 B K 4 B Dommer
910462 Lør 14-09-2019 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Silkeborg  2 K 6 B K 12 Dommer
909712 Lør 14-09-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Silkeborg 2 K 1 B K 11 Dommer
118054 Søn 15-09-2019 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE AC Horsens 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
531988 Søn 15-09-2019 14:00 U14 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 627 Haderslev FK Skibet IF  14 K 3 B K 5 B Dommer B
508700 Søn 15-09-2019 12:00 U16 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2019 Pulje 466 Haderslev FK Aabenraa BK 12 K 3 B K 4 B Dommer B
456928 Tir 17-09-2019 18:30 M+55 /7 (6-mands) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Rødekro IF 10 D K 1 B K 6 B Dommer A
275018 Tor 19-09-2019 18:30 M+32 B/11 - Efterår 2 Haderslev FK (1) Hammelev SUF 4 K 1 B K 5 B Dommer A
275019 Tor 19-09-2019 18:30 M+32 B/11 - Efterår 2 Haderslev FK (2) Hovslund GF Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
154238 Fre 20-09-2019 19:00 Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 45 Haderslev FK Den Bosniske IF 7 K 1 A K 5 A Dommer A
980794 Lør 21-09-2019 11:00 Herresenior C1/7 - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Team Haderslev KFUM 10 D K 3 A K 6 A Dommer B
605326 Lør 21-09-2019 11:00 U13 Drenge Liga 1A (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 701 Haderslev FK Silkeborg IF  10 D K 5 B K 6 B Dommer A
530165 Lør 21-09-2019 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 602 Haderslev FK  Kolding IF  4 K 3 A K 5 A Dommer A
447177 Søn 22-09-2019 13:00 Kvinder Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 281 Haderslev FK Hviding IF/Ribe BK 13 K 13 B K 14 B Dommer A
528949 Søn 22-09-2019 12:00 U15 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 567 Haderslev FK Rødekro IF  11 K 4 B K 6 B Dommer B
980595 Tir 24-09-2019 17:30 U16/U17 Drenge C/8 (2004) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK Oversidder 10 C K 5 B K 6 B Dommer B
226571 Ons 25-09-2019 13:00 Reserveligaen - efterår Pulje 2 SønderjyskE OB 2 K 2 K 1 Dommer C
558487 Ons 25-09-2019 18:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 786 Haderslev FK Jels IF 10 B. K 5 B K 6 B Dommer B
275023 Tor 26-09-2019 18:00 M+32 B/11 - Efterår 2 Haderslev FK (1) Starup UIF (H) Favrdal Favrdal Favrdal Favrdal
436134 Tor 26-09-2019 18:15 M+40 /7 (6-mands) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Løjt IF 10 D K 1 B K 6 B Dommer A
979969 Tor 26-09-2019 17:30 U14/U15 Drenge C/8 (2006-05) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Hammelev SUF 6 A. K 4 B K 6 B Lokal
600153 Lør 28-09-2019 16:00 Herrer Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 10 Haderslev FK Kolding IF 4 K 1 B K 5 B Dommer C
980797 Lør 28-09-2019 11:00 Herresenior C1/7 - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Sdr. Hygum B (2) 10 D K 3 A K 6 A Dommer B
443899 Lør 28-09-2019 12:30 Kvindeserie Vest - Efterår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Varde IF 2 K 13  K 14 Dommer C
909727 Lør 28-09-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE AaB 2 K 1 B K 11 Dommer
118069 Søn 29-09-2019 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Brøndby 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
531994 Søn 29-09-2019 14:00 U14 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 627 Haderslev FK Gauerslund IF 14 K 3 B K 5 B Dommer B
980598 Tir 01-10-2019 17:30 U16/U17 Drenge C/8 (2004) - Efterår Pulje 1 Haderslev FK Bylderup/Burkal IF 10 C K 5 B K 6 B Dommer B
436135 Tor 03-10-2019 18:00 M+40 /7 (6-mands) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Bov IF 10 D K 1 B K 6 B Dommer A
154246 Fre 04-10-2019 19:00 Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 45 Haderslev FK Rødding/Fole 7 K 1 A K 5 A Dommer A
910778 Lør 05-10-2019 12:30 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE OB 7 K 3 B K 4 B Dommer
910474 Lør 05-10-2019 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE OB 2 K 6 B K 12 Dommer
460442 Lør 05-10-2019 15:30 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - efterår 2019 Pulje 302 Haderslev FK Silkeborg IF 4 K 1 B K 6 B Dommer C
909734 Lør 05-10-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE OB 2 K 1 B K 11 Dommer
447182 Søn 06-10-2019 13:00 Kvinder Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 281 Haderslev FK Vorbasse/Hejnsvig 13 K 13 B K 14 B Dommer A
531996 Søn 06-10-2019 14:00 U14 Drenge Liga 3 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 627 Haderslev FK SUB Sønderborg Inter 14 K 3 B K 5 B Dommer B
508737 Søn 06-10-2019 12:00 U16 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2019 Pulje 466 Haderslev FK Gråsten B 12 K 3 B K 4 B Dommer B
979977 Tir 08-10-2019 17:30 U14/U15 Drenge C/8 (2006-05) - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Løgum/Agerskov IF 6 A. K 4 B K 6 B Lokal
558582 Ons 09-10-2019 18:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 786 Haderslev FK Christiansfeld IF 6 B. K 5 B K 6 B Dommer B
460445 Tor 10-10-2019 19:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - efterår 2019 Pulje 302 Haderslev FK Vejle B 7 K 1 B K 6 B Dommer C
600162 Lør 12-10-2019 16:00 Herrer Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 10 Haderslev FK Kolding B 4 K 1 B K 5 B Dommer C
980917 Lør 12-10-2019 11:00 Herresenior C1/7 - Efterår Pulje 2 Haderslev FK Oversidder 10 D K 3 A K 6 A Dommer B
443908 Lør 12-10-2019 12:30 Kvindeserie Vest - Efterår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Vejle B 7 K 13  K 14 Dommer C
225464 Lør 12-10-2019 11:00 U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp Privat Haderslev FK Vejle Boldklub 7 K 3 A K 5 A Dommer A
910847 Lør 12-10-2019 14:45 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE AaB 7 K 3 B K 4 B Dommer
910482 Lør 12-10-2019 12:30 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE AaB 2 K 6 B K 12 Dommer
528970 Søn 13-10-2019 12:00 U15 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 567 Haderslev FK FBS ALS  11 K 4 B K 6 B Dommer B
508740 Søn 13-10-2019 14:00 U16 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2019 Pulje 466 Haderslev FK Gauerslund IF 12 K 3 B K 4 B Dommer B
  Ons 16-10-2019 13:00 Træn fodbold med en Superliga-spiller indtil kl. 15:00   7 K 6 B K 11 B  
154254 Fre 18-10-2019 19:00 Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 45 Haderslev FK Vedsted UF 7 K 1 A K 5 A Dommer A
443910 Lør 19-10-2019 12:30 Kvindeserie Vest - Efterår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Næsby BK 7 K 13  K 14 Dommer C
118083 Søn 20-10-2019 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE FC Nordsjælland 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
460462 Tir 22-10-2019 19:00 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - efterår 2019 Pulje 302 Haderslev FK Spangsbjerg IF 7 K 1 B K 6 B Dommer C
154258 Fre 25-10-2019 19:00 Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 45 Haderslev FK Øster Starup/Vester Nebel IF 7 K 1 A K 5 A Dommer A
530223 Lør 26-10-2019 11:00 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 602 Haderslev FK  Herning Fremad  7 K 3 A K 5 A Dommer A
910952 Lør 26-10-2019 17:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Lyngby Boldklub 7 K 3 B K 4 B Dommer
910541 Lør 26-10-2019 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Lyngby 7 K 6 B K 12 Dommer
909768 Lør 26-10-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Lyngby 7 K 1 B K 11 Dommer
118089 Søn 27-10-2019 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE AaB 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
600167 Søn 27-10-2019 16:00 Herrer Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 10 Haderslev FK Bramdrupdam GIF 7 K 1 B K 5 B Dommer C
447190 Søn 27-10-2019 14:00 Kvinder Serie 1 - Efterår 2019 Pulje 281 Haderslev FK Hedensted IF 7 K 13 B K 14 B Dommer A
605341 Søn 27-10-2019 11:00 U13 Drenge Liga 1A (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 701 Haderslev FK OB 7 K 5 B K 6 B Dommer A
528985 Søn 27-10-2019 18:00 U15 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - efterår 2019 Pulje 567 Haderslev FK Oversidder 7 K 4 B K 6 B Dommer B
561613 Ons 30-10-2019 18:00 U13 Drenge Liga 4 (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 786 Haderslev FK Fjelstrup IF 6 A. K 5 B K 6 B Dommer B
530237 Lør 02-11-2019 12:30 U14 Drenge Liga 1 (2006) 11M - efterår 2019 Pulje 602 Haderslev FK  Vejle B 7 K 3 A K 5 A Dommer A
443922 Søn 03-11-2019 13:30 Kvindeserie Vest - Efterår 2019 Pulje 272 Haderslev FK Odense Q 7 K 13  K 14 Dommer C
460453 Søn 03-11-2019 15:30 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - efterår 2019 Pulje 302 Haderslev FK Ringkøbing IF  4 K 1 B K 6 B Dommer C
605358 Lør 09-11-2019 11:00 U13 Drenge Liga 1A (2007) 8M - efterår 2019 Pulje 701 Haderslev FK Randers Freja 7 K 5 B K 6 B Dommer A
911053 Lør 09-11-2019 14:45 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Vejle B 7 K 3 B K 4 B Dommer
910553 Lør 09-11-2019 12:30 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Vejle 7 K 6 B K 12 Dommer
460430 Søn 10-11-2019 14:30 U19 Drenge Liga 1 (2001-02) 11M - efterår 2019 Pulje 302 Haderslev FK Viby IF 4 K 1 B K 6 B Dommer C
226556 Man 11-11-2019 13:00 Reserveligaen - efterår Pulje 2 SønderjyskE OB 2 K 2 K 1 Dommer C
911061 Lør 23-11-2019 17:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE FC København 7 K 3 B K 4 B Dommer
910560 Lør 23-11-2019 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC København 7 K 6 B K 12 Dommer
909780 Lør 23-11-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC København 7 K 1 B K 11 Dommer
122004 Søn 24-11-2019 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Lyngby 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
909787 Lør 30-11-2019 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Vejle 7 K 1 B K 11 Dommer
122018 Søn 08-12-2019 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Esbjerg 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
 
122152 Søn 16-02-2020 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Hobro 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
 
911074 Lør 07-03-2020 17:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Farum Boldklub 7 K 3 B K 4 B Dommer
910574 Lør 07-03-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Nordsjælland 7 K 6 B K 12 Dommer
909800 Lør 07-03-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Nordsjælland 2 K 1 B K 11 Dommer
131077 Søn 08-03-2020 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE OB 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
911120 Lør 21-03-2020 17:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Randers Freja FC 7 K 3 B K 4 B Dommer
910597 Lør 21-03-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Randers Freja FC 7 K 6 B K 12 Dommer
909827 Lør 21-03-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Randers Freja FC 2 K 1 B K 11 Dommer
131111 Søn 22-03-2020 12:00 3F Superliga Grundspil SL SønderjyskE Silkeborg 1 K 2 K 1 K 5 & K 6
 
911172 Lør 18-04-2020 12:30 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE FC Midtjylland 4 K 3 B K 4 B Dommer
910622 Lør 18-04-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Midtjylland 2 K 6 B K 12 Dommer
909911 Lør 18-04-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE FC Midtjylland 2 K 1 B K 11 Dommer
909998 Lør 02-05-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Esbjerg 2 K 1 B K 11 Dommer
911764 Lør 23-05-2020 12:30 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE AGF 4 K 3 B K 4 B Dommer
910645 Lør 23-05-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE AGF 2 K 6 B K 12 Dommer
910126 Lør 23-05-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE AGF 2 K 1 B K 11 Dommer
911796 Lør 20-06-2020 13:00 U15 Drenge Ligaen 2019/20 Pulje 1 SønderjyskE Esbjerg fB 4 K 3 B K 4 B Dommer
910683 Lør 20-06-2020 13:00 U17 Drenge Ligaen 2019/20 Liga SønderjyskE Esbjerg 2 K 6 B K 12 Dommer
Ons 07-10-2020 09:00 DMI - Forsvarets DM indtil 17:00 DMI - Forsvarets DM 8 til 12
Tor 08-10-2020 09:00 DMI - Forsvarets DM indtil 14:00 DMI - Forsvarets DM 8 til 12