Uge 47 til 04
W1siziisijiwmtcvmdcvmjuvotizdmz0b3i5m19iyw5uzxjfmi5wbmcixv0?sha=72f09f593d93faf0
Hjemmekampe fra uge 47 til uge 04 opdateret 17-11-2020

Hjemmekampe for Haderslev FK/SønderjyskE


Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold Bane Omkl. hjemme Omkl. ude Omkl. dommer
409453 Lør 21-11-2020 10:30 U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 SønderjyskE OB Bane 7 K 5 A K 11 A Dommer C
399423 Lør 21-11-2020 12:30 U19 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE OB Bane 7 K 1 A K 4 A Dommer 1
406525 Lør 21-11-2020 14:45 U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE OB Bane 7 K 6 A K 3 A Dommer 1
Søn 22-11-2020 08:30 Superliga træning indtil 10:00 SønderjyskE Bane 7 K 2
868887 Søn 22-11-2020 12:30 U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2008) 11M Pulje 157 Haderslev FK Rødekro IF Bane 7 K 3 A K 4 A Dommer A
779944 Søn 22-11-2020 14:00 U16 Piger/11 (2005) - DBU Jylland Pokal   Haaderslev FK Vinder kamp 198273 (Varde - Vildbjerg)  Bane 7 K 13 A K 14 A Dommer B
734003 Man 23-11-2020 13:00 Reserveligaen - efterår Pulje 2 SønderjyskE FC Midtjylland bane 7 K 2 K 1 Dommer C
466671 Lør 28-11-2020 11:00 DBU JYLLAND POKAL U14 DRENGE Kolding IF (L2A/Fyn) Haderslev FK (L1/602) Autocentralen Park (Kolding Stadion) 
777964 Lør 28-11-2020 12:15 U10 Drenge A1 (2011) 5M - Vinter 2020/21 Pulje 25 Haderslev FK 1 Starup UIF (H) Lethallen K 11 A K 12 A Dommer A
777963 Lør 28-11-2020 14:00 U10 Drenge A1 (2011) 5M - Vinter 2020/21 Pulje 25 Haderslev FK 2 FC Horsens Lethallen K 13 A K 14 A Dommer C
867341 Lør 28-11-2020 12:30 U19 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2002-03) 11M Pulje 101 Haderslev FK Herning Fremad Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer B
866081 Lør 28-11-2020 16:30 U16 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2005) 11M Pulje 122 Haderslev FK Vejle B   Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer A
Søn 29-11-2020 12:30 Superliga træning indtil 14:00 SønderjyskE Bane 7 K 2
751495 Søn 29-11-2020 15:00 3F Superliga Grundspil 2020/21 SL SønderjyskE F.C. København Sydbank Park K 2 K 1 K 5 B
733950 Man 30-11-2020 13:00 Reserveligaen - efterår Pulje 2 SønderjyskE Esbjerg Bane 7 K 2 K 1 Dommer C
871522 Lør 05-12-2020 12:30 U14 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M Pulje 143 Haderslev FK Spangsbjerg IF Bane 7 K 3 A K 4 A Dommer A
Søn 06-12-2020 10:00 Superliga træning indtil 12:00 SønderjyskE Bane 7 K 2
751150 Søn 06-12-2020 12:00 U 15 drenge træningskamp Haderslev FK Aabenraa BK Bane 7 K 3 A K 4 A Dommer A
751531 Søn 06-12-2020 15:00 3F Superliga Grundspil 2020/21 SL SønderjyskE FC Nordsjælland Sydbank Park K 2 K 1 K 5 B
390403 Lør 12-12-2020 12:30 Vinterturn: U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M  Pulje 1 Haderslev FK (Liga 5) Esbjerg IF 92 Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
378451 Lør 12-12-2020 14:00 Vinterturn: U15 Drenge Liga 3+4 (2006) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Blåbjerg Fodbold Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
849203 Lør 12-12-2020 15:45 Vinterturn: U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Oversidder Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer C
Søn 13-12-2020 10:00 Superliga træning indtil 12:00 SønderjyskE Bane 7 K 2
777880 Lør 19-12-2020 12:15 U11 Drenge A1 (2010) 8M - Vinter 2020/21 Pulje 16 Haderslev FK Ribe BK Lethallen K 11 A K 12 A Dommer A
777966 Søn 20-12-2020 13:00 U10 Drenge A1 (2011) 5M - Vinter 2020/21 Pulje 25 Haderslev FK 2 Haderslev FK 1 Lethallen K 13 A K 14 A Dommer C
763968 Søn 20-12-2020 15:00 3F Superliga Grundspil 2020/21 SL SønderjyskE Randers FC Sydbank Park K 2 K 1 K 5 B
 
Søn 10-01-2021 10:00 indtil 16:00 SE Event
360064 Lør 16-01-2021 12:30 U 15 drenge 1 træningskamp Tr.kamp Haderslev FK St. Pauli Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
868893 Lør 16-01-2021 14:00 U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2008) 11M Pulje 157 Haderslev FK Fredericia KFUM Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
866087 Lør 16-01-2021 15:30 U16 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2005) 11M Pulje 122 Haderslev FK Kolding B Bane 7 K 1 A K 11 A Dommer C
345538 Søn 17-01-2021 12:30 U 14 drenge 1 træningskamp Tr.kamp Haderslev FK FK Viborg Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
345559 Søn 17-01-2021 14:15 U 13 drenge 1 træningskamp Tr.kamp Haderslev FK FK Viborg Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
412033 Lør 23-01-2021 12:30 U 14 drenge 1 træningskamp Tr.kamp Haderslev FK Dalum IF Bane 7 K 3 A K 4 A Dommer A
865805 Lør 23-01-2021 14:30 U16 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2005) 11M Pulje 170 Haderslev FK Dalum/Næsby Bane 7 K 13 A K 14 A Dommer C
526923 Søn 24-01-2021 12:30 Vinterturn: U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M  Pulje 1 Haderslev FK (Liga 5) Bramming B Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
923688 Søn 24-01-2021 14:00 U 13 drenge 1 træningskamp   Haderslev FK Næsby Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
777968 Lør 30-01-2021 12:15 U10 Drenge A1 (2011) 5M - Vinter 2020/21 Pulje 25 Haderslev FK FC Horsens Lethallen K 11 A K 12 A Dommer C
777967 Lør 30-01-2021 14:00 U10 Drenge A1 (2011) 5M - Vinter 2020/21 Pulje 25 Haderslev FK 2 Starup UIF Lethallen K 11 B K 12 B Dommer A
868896 Lør 30-01-2021 12:30 U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2008) 11M Pulje 157 Haderslev FK Årslev BK Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
871530 Lør 30-01-2021 14:00 U14 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2007) 11M Pulje 143 Haderslev FK Vejen SF Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
865814 Lør 30-01-2021 15:45 U16 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2005) 11M Pulje 170 Haderslev FK Mejrup GU Bane 7 K 13 A K 14 A Dommer C
526467 Lør 30-01-2021 17:45 Vinterturn: U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Føvling/Stenderup UI   Bane 7 K 3 B K 5 B Dommer A
966211 Søn 31-01-2021 12:30 Vinterturn: U15 Drenge Liga 3+4 (2006) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Jerne IF Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
376331 Søn 31-01-2021 14:00 Vinterturn: U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M  Pulje 1 Haderslev FK tsf/bre/høj Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
797629 Søn 31-01-2021 16:00 Vinterturn: U17 Drenge Liga 3+4 (2004) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Varde IF Bane 7 K 1 A K 5 B Dommer C
484696 Lør 06-02-2021 12:30 Vinterturn: U15 Drenge Liga 3+4 (2006) 11M  Pulje 1 Haderslev FK HTS U15 drenge Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
797630 Lør 06-02-2021 15:45 Vinterturn: U17 Drenge Liga 3+4 (2004) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Bramming B Bane 7 K 1 A K 5 B Dommer C
526490 Lør 06-02-2021 17:45 Vinterturn: U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M  Pulje 1 Haderslev FK Varde IF Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
923690 Søn 07-02-2021 12:30 U 16 Pige 1 træningskamp   Haderslev FK SIF Q Bane 7 K 13 A K 14 A Dommer A
764175 Søn 07-02-2021 15:00 3F Superliga Grundspil 2020/21 SL SønderjyskE Vejle Boldklub  Sydbank Park K 2 K 1 K 5 B
866092 Lør 13-02-2021 12:30 U16 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2005) 11M Pulje 122 Haderslev FK Esbjerg fB Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
345540 Lør 13-02-2021 14:30 U 14 drenge 1 træningskamp Tr.kamp Haderslev FK Silkeborg Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
345541 Lør 13-02-2021 16:15 U 13 drenge 1 træningskamp Tr.kamp Haderslev FK Silkeborg Bane 7 K 1 A K 5 B Dommer C
867455 Søn 14-02-2021 12:30 U19 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2002-03) 11M Pulje 101 Haderslev FK IF Lyseng Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
923692 Søn 14-02-2021 14:30 Herre Serie 1 træningskamp Haderslev FK Egen Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer B
399440 Lør 20-02-2021 12:30 U19 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE AaB Bane 7 K 1 A K 3 A Dommer 1
412033 Lør 20-02-2021 14:30 U 15 drenge 1 træningskamp Tr.kamp Haderslev FK OB Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer A
923693 Søn 21-02-2021 12:30 Herre Serie 1 træningskamp Haderslev FK Løjt IF Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
923694 Tor 25-02-2021 19:00 Herre Serie 1 træningskamp Haderslev FK Bredballe Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
777885 Lør 27-02-2021 12:15 U11 Drenge A1 (2010) 8M - Vinter 2020/21 Pulje 16 Haderslev FK Kolding B Lethallen K 3 A K 11 A Dommer A
777970 Lør 27-02-2021 14:15 U10 Drenge A1 (2011) 5M - Vinter 2020/21 Pulje 25 Starup UIF Haderslev FK Lethallen K 12 A K 4 A Dommer B
923695 Lør 27-02-2021 14:00 Herre Serie 1 træningskamp Haderslev FK Christiansfeld Bane 7 K 1 A K 6 A Dommer C
707917 Søn 28-02-2021 12:30 U 13 drenge 1 træningskamp Haderslev FK B 93 Bane 7
780683 Søn 28-02-2021 15:00 3F Superliga Grundspil 2020/21 SL SønderjyskE Lyngby BK Sydbank Park K 2 K 1 K 5 B
782333 Ons 03-03-2021 19:00 3F Superliga Grundspil 2020/21 SL SønderjyskE OB Sydbank Park K 2 K 1 K 5 B
964592 Fre 05-03-2021 19:00 Herre Serie 3 træningskamp Haderslev FK Brørup GF Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
399459 Lør 06-03-2021 12:30 U19 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE Esbjerg Bane 7 K 1 A K 3 A Dommer 1
406653 Lør 06-03-2021 14:45 U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE Esbjerg Bane 7 K 6 A K 4 A Dommer 1
409486 Lør 06-03-2021 17:00 U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 SønderjyskE Esbjerg fB Bane 7 K 5 A K 11 A Dommer C
867467 Søn 07-03-2021 12:30 U19 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2002-03) 11M Pulje 101 Haderslev FK Silkeborg KFUM Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
865993 Søn 07-03-2021 14:45 U16 Piger Liga 1 - Vinterturnering (2005) 11M Pulje 170 Haderslev FK Vildbjerg SF Bane 7 K 13 A K 14 A Dommer B
866099 Søn 07-03-2021 17:00 U16 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2005) 11M Pulje 122 Haderslev FK Billund IF Bane 7 K 4 A K 6 A Dommer C
777972 Lør 13-03-2021 12:15 U10 Drenge A1 (2011) 5M - Vinter 2020/21 Pulje 25 Haderslev FK Oversidder Lethallen K 11 A K 12 A Dommer A
782344 Søn 14-03-2021 15:00 3F Superliga Grundspil 2020/21 SL SønderjyskE AC Horsens Sydbank Park K 2 K 1 K 5 B
409592 Lør 20-03-2021 12:30 U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 SønderjyskE Randers Freja FC Bane 7 K 5 A K 3 A Dommer C
961448 Søn 21-03-2021 12:30 Herre Serie 1 træningskamp Haderslev FK Vejle Boldklub  Bane 7 K 3 A K 5 A Dommer A
400663 Man 05-04-2021 12:30 U19 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE Lyngby Bane 2 K 1 A K 3 A Dommer 1
409499 Lør 10-04-2021 12:30 U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 SønderjyskE FC Midtjylland Bane 4 K 5 A K 11 A Dommer C
400673 Lør 10-04-2021 12:30 U19 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE FC Midtjylland Bane 2 K 1 A K 3 A Dommer 1
406707 Lør 10-04-2021 14:45 U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE FC Midtjylland Bane 4 K 6 A K 4 A Dommer 1
409512 Lør 24-04-2021 12:30 U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 SønderjyskE Brøndby IF Bane 4 K 5 A K 11 A Dommer C
400683 Lør 24-04-2021 12:30 U19 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE Brøndby Bane 2 K 1 A K 3 A Dommer 1
406717 Lør 24-04-2021 14:45 U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE Brøndby Bane 4 K 6 A K 4 A Dommer 1
400693 Lør 01-05-2021 12:30 U19 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE Randers Freja FC Bane 2 K 1 A K 3 A Dommer 1
406727 Lør 01-05-2021 14:45 U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE Randers Freja FC Bane 4 K 6 A K 4 A Dommer 1
417551 Lør 22-05-2021 12:30 U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 SønderjyskE AGF Bane 4 K 5 A K 11 A Dommer C
406760 Lør 22-05-2021 14:45 U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE AGF Bane 4 K 6 A K 4 A Dommer 1
417574 Lør 29-05-2021 12:30 U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 SønderjyskE FC København Bane 4 K 5 A K 11 A Dommer C
400731 Lør 29-05-2021 13:00 U19 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE FC København Bane 2 K 1 A K 3 A Dommer 1
406764 Lør 29-05-2021 15:15 U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE FC København Bane 4 K 6 A K 4 A Dommer 1
417603 Lør 12-06-2021 12:30 U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 SønderjyskE AaB Bane 4 K 5 A K 11 A Dommer C
465176 Lør 19-06-2021 12:30 U15 Drenge Ligaen 2020/21 Pulje 1 SønderjyskE Lyngby Bane 4 K 5 A K 11 A Dommer C
406780 Lør 19-06-2021 14:45 U17 Drenge Ligaen 2020/21 Liga SønderjyskE Lyngby Bane 4 K 6 A K 4 A Dommer 1